کوالکام اسنپ دراگون 820 ؛ هفته ی بعد معرفی خواهد شد

کوالکام اسنپ دراگون 820 ؛ هفته ی بعد معرفی خواهد شد

شایعه شده است که شرکت الکترونیکی کوالکام قصد دارد پردازنده ی جدید خود را که کوالکام اسنپ دراگون 820 نام دارد ، در هفته ی آینده معرفی کند. همچنین از این شرکت انتظار میرود که این محصول را طی یک رویداد مطبوعاتی در 11 اوت ، مصادف با سه شنبه  20 مرداد معرفی کند .

کوالکام اسنپ دراگون 820 ؛ هفته ی بعد معرفی خواهد شد

اکنون ، برخی مشخصات دیگر از پردازنده ی اسنپ دراگون 820 به بیرون درز کرده است. در مورد این پردازشگر جدید گفته شده است که قدرت پردازشی آن 30 درصد نسبت به نسل قبلی افزایش یافته و همچنین 40 درصد پردازنده ی گرافیکی آن . اینها به طور کلی چیز هایی هستند که پردازشگر جدید به ارمغان خواهد آورد.

کوالکام اسنپ دراگون 820 ؛ هفته ی بعد معرفی خواهد شد

در مورد اینکه چه گوشی هوشمندی برای اولین بار از اسنپ دراگون 820 استفاده خواهد کرد ، شایعات و گفته های فراوانی موجود است. اگر یادتان باشد چندی پیش ، بریتان از وجود داشتن یک گوشی هوشمند جدید با نام نکسوس هواوی گفتیم . به نظر میرسد که اولین همکاری این دو شرکت با استفاده از پردازنده ی اسنپ دراگون 820 ساخت شرکت کوالکام همراه خواهد بود. در مورد این گوشی اطلاعات دقیق تری هم موجود است که به نظر میرسد نکسوس هواوی تا پایان سال جاری معرفی خواهد شد. گوشی دیگری که گفته میشود برای اولین بار با اسنپ دراگون جدید همراه خواهد بود ساخت شرکت ال جی است. این گوشی ال جی جی فلکس 2 نام دارد و اگر شایعات مربوط به آن صحت داشته باشند این گوشی هم با پردازنده ی اسنپ دراگون 820 تا پایان سال 2015 معرفی خواهد شد.

همانطور که گفتیم این پردازنده در روز سه شنبه معرفی میشود و در همان روز معرفی ، اطلاعات رسمی آن منتشر خواهند شد. به محض اینکه از سوی کوالکام اطلاعات رسمی به دست ما رسید به اطلاع شما خواهیم رساند.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  انتشار تصویر اینفوگرافیکی اسنپدراگون 8 اس نسل 3

نظرات در مورد : کوالکام اسنپ دراگون 820 ؛ هفته ی بعد معرفی خواهد شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *