آنتی ویروس پادویش

چرا باید از نمایشگرهای منحنی استفاده کنیم

چرا باید از نمایشگرهای منحنی استفاده کنیم

این روزها شرکت های تولیدکننده مانیتور سعی می کنند علاوه بر نمونه تخت، مدل های منحنی را هم در بازار عرضه کنند. مدل هایی که راحتی چشم را به دنبال داشته و مزایایی بیش از نمونه های تخت دارند.

کاربرانی که پشت مانیتورهای خمیده می نشینند مانند اعضای فرقه هستند: آنها به اتفاق آرا در مورد جالب بودن آن صحبت می کنند و نمی خواهند به مدلهای تخت سنتی برگردند. ویژگی خم شدن صفحه نمایش چیست؟

برای بررسی مجموعه ای از هر تولید کننده مشهور رایانه ، مشخص می شود که همه یا تقریباً همه مدل های پرچمدار مجهز به صفحه نمایش خمیده هستند. به عنوان مثال ، ایسر را در نظر بگیرید ، سری بازی های NITRO مملو از مدل های منحنی است که از مقرون به صرفه NITRO XZ2 تا فوق العاده گسترده NITRO EL1 را شامل می شود. Flagships مانند 37.5 اینچ Predator X38P پر از تمام فناوری های قابل تصور و تصور ، مجهز به صفحه خمیده است و مورد تقاضای مشتریان است.

ویژگی های اصلی مانیتورهای منحنی

1. غوطه ور شدن در بازی. مزایای ماتریس های منحنی به طور کامل در بازی ها آشکار می شود. صفحه تمام قسمت پخش کننده را پر می کند. تصویر حتی با دید محیطی نیز درک می شود و مانند نمایشگرهای تخت از لبه “بریده” نمی شود. به لطف این ، یک اثر قدرتمند از غوطه وری در بازی به دست می آید ، که قبلاً توسط بسیاری از گیمرها مورد استقبال قرار گرفته است.

2. طراحی فشرده. مانیتور صفحه خمیده از نظر اندازه با نمونه های صفحه تخت خود قابل مقایسه است ، اما صفحه نمایش آن املاک بسیار بیشتری را ارائه می دهد. گیمرها می توانند تمام میدان جنگ را ببینند. کارمندان اداری می توانند همزمان پنجره های بیشتری را با برنامه های کاربردی باز کنند. معامله گران می توانند قیمت سهام و نقل قول ها را پیگیری کنند.

3. عدم وجود قاب. بسیاری از کاربران ترجیح می دهند همزمان با دو یا چند دستگاه نمایشگر کار کنند. اما فرقی نمی کند که فریم آنها چقدر نازک باشد. اما این مدل با ماتریس خمیده و نسبت صفحه نمایش 21: 9 یا 32: 9 می تواند به راحتی جایگزین دو مانیتور معمولی شود.

معایب مانیتورهای منحنی:

عوامل محدود کننده گسترش الگوهای منحنی:

  • هزینه بالاتر در مقایسه با همتایان مسطح ؛
  • نیاز به عادت کردن ، گاهی اوقات چندین ماه طول می کشد.
  • برای استفاده فردی، هنگامی که کاربر در مقابل مانیتور در مرکز می نشیند ، تأثیر همه جانبه ظاهر می شود.

امتحان تمام مزایای محصولات جدید منحنی یا وفادار ماندن به صفحه های تخت کلاسیک – در نهایت به ترجیحات و طیف وسیعی از وظایف یک کاربر خاص بستگی دارد. اما در هر صورت ، ما به شما یادآوری می کنیم که قبل از خرید یک دستگاه جدید ، بررسی اینکه آیا پیکسل های مرده روی مانیتور وجود دارد ، اضافی نخواهد بود.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چرا باید از نمایشگرهای منحنی استفاده کنیم

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *