آیا آیفون 7 ضد آب خواهد بود؟

آیفون 7 ضخامت 6 میلی متر خواهد داشت

در حالی که هنوز یک هفته از عرضه آیفون 6 اس و 6 اس پلاس می گذرد، صحبت از آیفون 7 شاید مسخره به نظر بیاید. اما گزارشاتی از چین رسیده که می گوید اپل قصد دارد در سری بعدی آیفون ها از بدنه ای مقاوم تر از آلومینیوم 7000 که در آیفون 6 اس استفاه شده، استفاده نماید. آلومینیوم 7000 در صنعت هوا و فضا استفاده می شود ولی اپل به علت خاطره ناخوشایندی که از خم شدن گوشی های 6 داشت در سری 6 اس پلاس از این الیاژ استفاده کرده است.

با توجه به این گزارش یا شایعه که از سایت weibo آمده، آیفون 7 بدنه ای بسیار محکم تر خواهد داشت و حتی اجازه نفوذ آب ندارد و در واقع می توان گفت این گوشی کاملا ضد آب است. طبق ویدئویی که دیروز در فضای مجازی منتشر شد، نشان داده شد که آیفون 6 اس و 6 اس پلاس می توانند به مدت یک ساعت در آب غوطه ور باشند و سپس دوباره بدون مشکل کار کنند. اگرچه که برخی معتقدند که چون اپل گواهی IP را برای گوشی های خود دریافت نکرده به این ویدئو ها نمی توان اطمینان کرد و بنابراین شما نباید اجازه دهید گوشی آیفون تان خیس شود.

همچنین این منبع در بخشی دیگر اظهار داشته که اپل قصد دارد آیفون 7 را دو سیم کارته عرضه کند و حجم تولید خود را پایین بیاورد. این اظهار نظر باعث می شود که ما به کل اظهارات این منبع با دیده تردید نگاه کنیم چرا که بدون شک هوادارن سرسخت اپل، از آیفون جدید که بخواهد رقبای سرسخت خود مثل گلکسی s6 و اکسپریا زد 5 که ضد آب است را به چالش بکشد، به شدت طرفداری می کنند و این منطقی نیست که اپل بخواهد تولید خود را کاهش دهد.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا آیفون های بعدی ضد آب خواهد بود یا اپل فعلا ترجیح می دهد چنین امکانی را به گوشی های خود ضافه نکند.

منبع: phonearena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  اپل سال قبل 1.1 تریلیون دلار به توسعه دهندگان کمک کرد

نظرات در مورد : آیا آیفون 7 ضد آب خواهد بود؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *