زمان واریز یارانه آبان 97

یارانه

زمان واریز یارانه آبان 97 : یارانه های آبان 97 مطابق هر ماه در تاریخ 26 ساعت 24 واریز خواهد شد و برای هر فرد مبلغ 45 هزار و 500 تومان خواهد بود. سرپرستان خانوار می توانند از همان ساعت برای برداشت آن اقدام کنند.

یارانه ها به عنوان طرحی هستند که دولت برای کمک مالی به مردم آن را در نظر می گیرد و مبلغی را به آن ها پرداخت می نمایند. امروزه مشکلات زیادی در جامعه وجود داشته است و همچنین بیشتر زوج های که تصمیم به ازدواج می گیرند پس از آن از خانواده هایشان جدا می شوند و می خواهند جداگانه زندگی کنند سپس اقدام به جدا کردن یارانه هایشان از سرپرستان می نمایند که البته کار درستی نیز می باشد و چون می توانند این مبلغ برایشان کمک خرجی به شمار بیاید.

زمان واریز یارانه آبان

زمان واریز یارانه آبان 97 مانند ماه های گذشته در تاریخ 26 ماه آبان در ساعت 24 بامداد خواهد بود.

مراحل جدا کردن یارانه ها بعد از ازدواج

پسرانی که پیش از اینکه ازدواج کنند، چون پدرانشان سرپرست آن ها بوده اند، یارانه ها به حساب سرپرست شان واریز شده است ولی بعد از ازدواج چون خودشان یک خانواده جدید را تشکیل می دهند، ممکن است قصد جداسازی یارانه ها را داشته باشند. اما سوال اینجاست که چگونه می توان یارانه را جدا کرد؟ البته دلایل دیگری نیز جز ازدواج وجود دارد که می تواند موجب شود تا افراد قصد جدا سازی یارانه شان را داشته باشند مثل فوت سرپرست ، طلاق و …

لازم است بدانید که افراد مجردی نیز می باشند که دوست دارند یارانه شان را جدا کنند ولی اگر پس از ازدواج قصد جداسازی یارانه تان را داشته باشید نیاز به شرایطی داشته است که اول از هر چیزی باید به مرکزهای مشخصی مراجعه نمایید که برای دریافت آدرس می توانید از پلیس + 10 کمک بگیرید همچنین به مدارک و شرایطی نیاز می باشد که در ادامه به آن ها اشاره شده است.

زمان واریز یارانه آبان 97 : یارانه آبان 97 در تاریخ 26 ساعت 24 بامداد به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد که برای هر نفر مبلغ 45هزار و 500 تومان خواهد بود. 

بیشتر بخوانید  زمان واریز یارانه شهریور 97

مدارک لازم برای جدا سازی یارانه بعد از ازدواج

همانطور که اشاره کرده ایم افراد می توانند پس از ازدواج برای جدا سازی یارانه های خود از سرپرستانشان اقدام نمایند ولی باید مدارکی را آماده نمایند که شامل موارد زیر می باشند :

  • مدارک شناسایی پدران (هر دو طرف) : کارت ملی ، شناسنامه و کپی مدارک دیگر
  • مدارک شناسایی زوج ( هر دو طرف) : کارت ملی ، شناسنامه ، کپی همه ی مدارک
  • اصل عقدنامه رسمی زوج و کپی آن

زوجین پس از اینکه مدارک مرتبط با یارانه ها را آماده کرده اند باید به آدرسی که  پلیس + 10 به آن ها داده شده است، مراجعه نمایند تا بتوانند نامشان را از لیست خانواده ها حذف کنند. سپس با ارائه نمودن مدارک به مرکز پلیس +10 فرمها و شماره پیگیری را که از مرکز پیشین دریافت نموده اند می توانند مراحل ثبت نام را انجام بدهند و همچنین یارانه شان را از خانواده جدا کنند و سپس برای دریافت رایانه ها خانواده جدید را معرفی نمایند.

دقت داشته باشید که برای سپری کردن مراحل فوق حداقل نیاز به یک ماه یا دو ماه زمان وجود داشته است. پس برای اینکه شما بتوانید یارانه هر ماه خود را دریافت کنید نیاز است که در هر ماه بین دهم تا بیستم اقدام نمایید. فراموش نکنید که پیش از مراجعه به هر مرکز باید یک شماره حساب بانکی برای خودتان داشته باشید که در هر مراجعه در صورت نیاز آن را ارائه دهید.

شما می توانید برای ثبت نام یارانه ها از سایت refahi.ir  (سایت هدفمندی یارانه ها ) استفاده نمایید.

عبارت های مشابه : زمان دقیق واریز یارانه آبان ، زمان دقیق واریز یارانه آبان 97 ، زمان واریز یارانه آبان ، زمان واریز یارانه آبان 97
به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : زمان واریز یارانه آبان 97

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *