آنتی ویروس پادویش

سال 97 سال کدام حیوان است؟

حیوان سال

سال 97 سال کدام حیوان است؟ برخی از افراد با توجه به سال حیوان ، اعتقادها و پیش بینی های را دارند. مثلا اگر سال خروس باشد آنها برای آن سال با توجه به خروس طالع بینی های را انجام میدهند. در ایران باستان از گذشته تا کنون اینگونه بوده است که هر سال را با نام یک حیوان نامگذاری می کنند. کم کم با نزدیک شدن به پایان سال 96 دوست داریم بدانیم که سال 97 سال کدام حیوان است؟ شاید برای شما هم جالب باشد که حیوان سال97 ، سگ است.

سگ حیوان سال 97

سگ به عنوان یکی از حیواناتی است که بیشتر با وفاداری شناخته شده است. این حیوان یکی از اولین حیواناتی است که به دست انسان ها اهلی شد و از جانورانی است که در زندگی ما انسان ها فوایدی داشته است.

حیوان سال 97 سگ است.

از سگ در موارد مختلفی استفاده می شود. همانطور که در گذشته سگ را به عنوان نگهبان و محافظ برای خانه ها و مزرعه ها انتخاب می کردند.سگ ها دارای دسته بندی های مختلفی هستند که با توجه به جثه و ظاهر آنها و برخی از ویژگی هایشان در دسته های مختلف قرار می گیرند.

طالع بینی(سگ)

متولدین سال های : 1289، 1301، 1313، 1325، 1337، 1349، 1361، 1373، 1385، 1397 و …

علایق : رنگ(فیروزه ی)، حیوان(سگ یا گوسفند)، گل(همیشه بهار)، درخت(گیلاس) ، رایحه(حنا) ، گیاه( مرزنگوش) ، طعم( گوشتی) ، ادویه(میخک)، فلز( سرب) ، جواهر تولد( یاقوت) ، موسیقی(گیتار) ، عدد شانس(9).

سگ به عنوان دوست انسان است و می تواند انسان را درک کند  او که نمادی از وفاداری است و در هر حال با صاحبش می ماند چه ثروت مند باشد و چه فقیر. از نظر چینی ها سگ یک حیوان فرخنده است و اگر سگی به منزلشان وارد شود او را خواهند پذیرفت.

برخی معتقدند افرادی که در سال سگ به دنیا آمده اند ، اشخاصی درست کار و راست هستند.

3.9/5 - (18 امتیاز)

بیشتر بخوانید  آموزش کاشت انواع سبزه عید نوروز

نظرات در مورد : سال 97 سال کدام حیوان است؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *