اروپا بهتر است یا کانادا ؟

اروپا بهتر است یا کانادا ؟

اروپا بهتر است یا کانادا ؟ سفر کردن به کانادا یا اروپا هر کدام لذت های خود را داشته است و نمی توان به صورت قطعی گفت که کدام یک از دیگری بهتر است.یکی از گزینه های که به عنوان یک شباهت بین اروپا و کانادا است ، توریستی بودن آنهاست. هر ساله افراد زیادی هستند که برای سفر یا مهاجرت مقصد اروپا یا کانادا را برای خود انتخاب می کنند. هر کدام از شهرهای اروپا و کانادا دارای نقاط دیدنی زیاد و طبیعت بکری هستند که هر کسی را ترغیب می کند از آنها دیدن کنند.

اروپا یا کانادا ؟

با این وجود می توان اینگونه گفت که افرادی که می خواهند برای گردشگری سفر کنند بهتر است اروپا را انتخاب کنند چون کانادا به نسبت آن دارای مناظر کمتری  می باشد.

برای مسافرت اروپا را انتخاب کنیم یا کانادا؟

در اروپا اینگونه تصور کنید که اصلا حوصله تان سر نمی رود و گزینه های زیادی برای شما وجود دارد که می توانید وقتتان را با آن پر کنید.البته فراموش نکنید کانادا سبب می شود زمان زیادی از شما گرفته شود و هر جایی که بخواهید بروید حداقل یک یا دو ساعت زمان می طلبد.

اروپا بهتر است یا کانادا ؟

هزینه های سفر : یکی از معایبی که در سفر به کانادا مطرح می شود هزینه های زیاد پرواز است .در اروپا می توان سفر با قطار را تجربه کرد و از بودن در مسیرهای پرمنظره لذت برد.

بناهای تاریخی : در اروپا بناهای تاریخی زیادی وجود دارد که قدمت آنها به قرن 12 برمی گردد و البته در کانادا نیز بناهای وجود دارد که مطلق به سال سال ۱۹۸۶ هستند ولی کانادا بسیار وسیع و پهناور است و جدا از اینکه بناهای تاریخی زیادی در آن وجود دارد می تواند با نقاط جذاب و دیدنی اش شما را شگفت زده کند.

سفر به هر نقطه ی از دنیا به سلیقه شما بستگی دارد که به چه چیزیهای علاقه دارید تا بتوانید مقصد مناسبی را انتخاب نمایید.

نظر شما در مورد مقاله اروپا بهتر است یا کانادا چی هست ؟ به نظر شما اروپا یا کانادا ؟

بیشتر بخوانید  مهاجرت به استرالیا

مقالات مرتبط :

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اروپا بهتر است یا کانادا ؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *