آنتی ویروس پادویش

مصاحبه اختصاصی زوم تک با توسعه دهندگان هاتگرام ، تلگرام طلایی و پیام رسان مونو

نرم افزار مونو

پیام رسان مونو : مصاحبه زوم تک با توسعه دهنده تلگرام طلایی ، هاتگرام و مونو : پیام رسان مونو پس از حذف تلگرام طلایی و هاتگرام از گوگل پلی رونمایی شد. این پیام رسان براساس اعلام روابط عمومی راهکار سرزمین هوشمند ، پس از تولید ابتدا به گوگل پلی ارسال شده است ، پس از تایید گوگل پلی و تایید امنیت پیام رسان مونو این نرم افزار در کافه بازار و سایر اپ استور ها بصورت رسمی فعالیت خودرا آغاز خواهد کرد. در این میان برای راحتی خیال کاربران نرم افزار پیام رسان مونو مصاحبه ای با توسعه دهندگان نرم افزار یعنی روابط عمومی شرکت راهکار سرزمین هوشمند انجام شد. با ما همراه باشید تا پاسخ روابط عمومی این شرکت بدانید.

روز گذشته خبری در مورد مونو جایگزین تلگرام طلایی و هاتگرام ! دانلود مونو ( Mono ) جایگزینی امن ؟منتشر شد ، حتما این مقاله را هم بخوانید.

پاسخ سوالات زیر از سمت واحد روابط عمومی پروداکتهای تلگرام طلایی و هاتگرام و محصول مونو می باشد ، شرکت مجموعه راهکار سرزمین هوشمند یک شرکت دانش بنیان صنعتی است. راهکار سرزمین هوشمند عضو شورای انفورماتیک  بوده و در 10 سال گذشته در حوزه ای تی و آی سی تی فعالیت می کند.

نکته اول اینکه نرم افزار تلگرام طلایی و هاتگرام بیشتر از دو سال است که در فعالیت هستند و قبل از رخدادهای فیلترینگ نزدیک به دو میلیون کاربر داشته اند که نشان میدهد از نظر ارزش افزوده و خدمات افزوده که می توانست درون نرم افزارها باشد وضعیت خوبی را قبلا تجربه کرده اند.

اپلیکیشن مونو

اپلیکیشن مونو جایگزین تلگرام طلایی و هاتگرام

1- با توجه به نگرانی کاربران در مورد مسدود شدن نرم افزار های هاتگرام و تلگرام طلایی از سمت گوگل پلی ، الان کاربران چطوری به نرم افزار جدید مونو اعتماد کنن از نظر فنی ممنون میشم اطلاعات جامعی رو در مورد امنیت نرم افزار بفرمایید که خیال کاربران راحت باشه؟؟؟

در خصوص مسدود شدن نرم افزارهای تلگرام طلایی و هاتگرام و ارائه محصول جدید به نام مونو و امکان احساس امنیتی که کاربران می توانند نسبت به این نرم افزار داشته باشند باید عرض کنم خدمتتان که یک سری مراجع در دنیا وجود دارند که ما نرم افزارهای موبایلی را به آن ها ارائه کنیم و ببنیم که از نظر امنیتی نرم افزارها در چه وضعیتی قرار گرفته اند مثلا ممکن است این نرم افزار ویروسی باشد یا نه.

مانند مجموعه ویروس توتال که نرم افزار را به آن ارائه میدهیم و صحت امنیت نرم افزار را به شما گزارش میدهد. ما از همه ی کاربرها چه تلگرام طلایی و چه هاتگرام و چه نرم افزار مونو دعوت می کنیم که هر نسخه ی از نرم افزار را خواستند در این مراجع تست کنند و این میتواند خیالشان را راحت کند و به انضمام اینکه ما تلاش می کنیم نرم افزار مونو در استورگوگل پلی ثبت شود و در آنجا ارائه لینک شود. اما یه سری مسائل و مشکلاتی در خصوص این ثبت وجود داشته است که ما در چند روز آینده امیدواریم این مشکل برطرف شود و در گوگل پلی شاهد حضور این نرم افزار باشیم.

2- دیروز لینک دانلود نرم افزار مونو نسخه یک پس از انتشار در کانال هاتگرام ، از کافه بازار حذف شد دلیلش چی بود ؟

در خصوص اینکه ما فعلا نرم افزار مونو را در کافه بازار نداریم به درخواست خود ما فعلا از دسترس خارج شده چون گوگل پلی این نکته را درنظر گرفته که قبل از اینکه نرم افزار در گوگل پلی منتشر شود در مراجع دیگر برای انتشار قرار نگیرد.

در چند روز آینده پس از تایید گوگل پلی ، نرم افزار در کافه بازار و هر مرجع دیگری که امکان منتشر کردن نرم افزار وجود داشته باشد، این عملیات را انجام خواهیم داد.

3- هم اکنون با لانج اولیه نرم افزار مونو چند تا از کاربران نصب کردن نسخه جدید رو ؟ استقبال کاربران چطور بود ؟

در خصوص اینکه چند نفر این نسخه را نصب کرده اند و الان در حال استفاده از نرم افزار هستند ، این اطلاعات تجاری و پابلیک نیست ولی می توانم بگویم که استقبال خوبی از دیروز در خصوص نرم افزار شده است و به زودی ما عدد و رقم ها را منتشر خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید  تلگرام فیلتر شد ! خداحافظی با تلگرام برای همیشه !

4- آیا مشکل قبلی که برای هاتگرام یا تلگرام طلایی افتاد از سمت گوگل پلی امکانش هست که در مونو 1 هم اتفاق بیافته ؟

ما تمام تلاشمان را کرده ایم و مشکلات را شناسایی کرده ایم و در چند روز آینده از مراجع محتوایی استفاده می کنیم برای اینکه منتشر کنیم که این اتفاقات چه بوده و چطور اتفاق افتاده است و آیا اصلا نرم افزارهای ایرانی می توانند مشمول این اتفاق ها شوند یا نه و آیا اصلا گوگل پلی نقش اساسی داشته یا مسئله ی دیگری بوده است. ما این موضوع را منتشر می کنیم تا کاربرانمان در جریان آن قرار بگیرند و با توجه به اینکه مسائل را شناسایی کرده ایم تمام تلاشمان را می کنیم در نرم افزار مونو شاهد این اتفاق نباشیم.

5- در نسخه هاتگرام چند کاربر بصورت دائمی از این نرم افزار واسط استفاده میکردند ؟

در نرم افزار تلگرام طلایی و هاتگرام مجموع سی و شش میلیون نفر از این نرم افزارها استفاده می کردند.

6- شایعاتی که در مورد امنیت فایل در نرم افزار های واسط تلگرام قبلا در فضای مجازی منتشر شد ، این موضوع تا چه حد واقعیت داشت ؟

شایعاتی که در خصوص امنیت استفاده از تلگرام طلایی و هاتگرام از سال گذشته تاکنون وجود داشته است و ما شاهد آن بوده ایم. خیلی وقت ها در مورد نرم افزارهای که در کوتاه مدت ممکن است با اقبال مردم برای استفاده قرار بگیرند وجود دارد. طبیعتا این نرم افزارها معارضانی دارند که اقدام به انتشار همچنین مواردی می کنند ولی پاسخ آری که مردم به استفاده از این نرم افزارها داده اند با وجود اینکه آیتم های جایگزینی برای آنها چه در حوزه پیام رسانی و چه در حوزه انتشار محتوا و شبکه اجتماعی وجود داشته و این نشان میدهد که تعداد کاربری که نزدیک به سی و شش میلیون نفر  به این نرم افزار رجوع کرده اند  نشان میدهد که جایگاه خوبی از نظر امنیت و احساس امنیت در خصوص استفاده از این نرم افزارها وجود داشته است.

7- اگر توضیح خاصی در مورد این موضوع نیاز میبینید مطرح بشه رو ممنون میشم بفرمایید تا کاربران با نرم افزار های ارائه شده مثل مونو بیشتر آشنا بشند که راحت تر و با خیال راحت بتونن از این نرم افزار استفاده کنند.

همانطور که در پاسخ های سوال های قبلی اشاره کرده ایم یک سری امکانات وجود دارند از نصب یک آنتی ویروس بر روی گوشی تا یک سری منابع که می توانند نرم افزار تست کنند و در خصوص صحت امنیت نظر قطعی بدهند.

در مورد پی پروداکت هم اتفاقی که افتاده ما فکر می کنیم ترکیب یک فشار سیاسی و یک سوءتفاهم فنی هست که همانطور که گفتیم جزئیات آن را از همین مرجع منتشر خواهیم کرد.

جا دارد که اشاره کنیم به دلیل ارائه این نرم افزارها تلگرام طلایی و هاتگرام و در نهایت مونو که ما انگیزه اصلی مان در خصوص انتشار این نرم افزارها و ارائه این محصولات این بود که بتوانیم در بستر ارتباطی که یک نرم افزار می تواند داشته باشد اقدام به ارائه خدمات بومی بکنیم که مستقل از تکنولوژی و بکین و فراندنت نرم افزار تلگرام بوده کما اینکه در نسخه های قبلی ما در قسمت ویترین در حوزه صوت و تصویر و حوزه پرداخت و خرید الکترونیکی شاهد ارائه این سرویس ها بوده اید.

در مورد خط مش نرم افزارهای گذشته ما تلگرام طلایی، هاتگرام و در نهایت مونو در بحث انتشار محتوا و در دسترس قرار گرفتن محتوا ما تابع قوانین جمهوری اسلامی  هستیم و در حوزه ارائه محتوا ما هر قانونی که در کشور وجود داشته باشد ما برای رعایت آنها در این نرم افزارها الزام داشته ایم.

4.2/5 - (13 امتیاز)

نظرات در مورد : مصاحبه اختصاصی زوم تک با توسعه دهندگان هاتگرام ، تلگرام طلایی و پیام رسان مونو

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *