جایگزین تلگرام طلایی و هاتگرام ! دانلود مونو ( Mono ) جایگزینی امن ؟

موبو جایگزین تلگرام طلایی

مونو نسخه 1 جایگزین هاتگرام و تلگرام طلایی توسط شرکت راهکار سرزمین هوشمند جایگزین تلگرام طلایی و هاتگرام رونمایی شد. از اینکه نرم افزار های تلگرام طلایی و هاتگرام از سمت گوگل مسدود شد، 14 میلیون کاربر تلگرام طلایی به دنبال یک نرم افزار جایگزین برای دسترسی به تلگرام در ایران بودند. می توانید اطلاعات کاملی از هشدار گوگل به کاربرانش بابت مشکل امنیتی هاتگرام و تلگرام طلایی را در خبر هشدار اندروید بابت مشکل امنیتی تلگرام طلایی به تمامی کاربرانش ارسال شد مطالعه کنید.مونو 1 با تمامی امکانات تلگرام طلایی و هاتگرام برای متصل شدن به تلگرام دیروز رونمایی شد.

مونو گرام : جایگزین تلگرام طلایی و هاتگرام

پیام رسان مونو 1 در حقیقت تمامی امکانات موجود هاتگرام را داراست ، برای دسترسی به تلگرام می توان از این نرم افزار استفاده کنید. روز گذشته کانال موسوم به اپلیکیشن هاتگرام لینک دانلود مونو را برای جایگزینی هاتگرام معرفی کرد. پیام رسان مونو در ابتدا درکافه بازار برای دانلود قرار گرفت اما پس از چند ساعت از انتشار این پیام رسان جایگزین هاتگرام و تلگرام طلایی از دسترس خارج شد.

دانلود مونو 1 جایگزین تلگرام طلایی و هاتگرام

با توجه به از دسترس خارج شدن این پیام رسان در کافه بازار فعلا لینک دانلود این نرم افزار در این صفحه قرار نگرفته است ، در صورت صدور مجوز از مراجع ذی صلاح فایل نصبی نرم افزار مونو در این صفحه قرار خواهد گرفت. البته با توجه به مصاحبه ای که از سمت زوم تک با مسئولان شرکت ارائه کننده این نرم افزار در پست آتی ارائه خواهد شد ، این نرم افزار در ابتدا به گوگل پلی ارسال شده که در صورت تایید گوگل پلی در اپ استور های دیگه هم قرار خواهد گرفت.

جایگزین تلگرام طلایی و هاتگرام

هم اکنون تنها راه برای دریافت این نرم افزار ورود به کانال هاتگرام https://t.me/hotgram_ir است ، فایل نصبی این نرم افزار در کانال تلگرام هاتگرام ارائه شده است.

منتظر خبر های جدید از این نرم افزار برای دسترسی به تلگرام باشید. مصاحبه با شرکت توسعه دهنده مونو تا ساعات آینده در سایت زوم تک منتشر خواهد شد.

3.9/5 - (443 امتیاز)

بیشتر بخوانید  دانلود تلگرام دسکتاپ برای کامپیوتر

نظرات در مورد : جایگزین تلگرام طلایی و هاتگرام ! دانلود مونو ( Mono ) جایگزینی امن ؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *