برنامه ی NewsCast ماکروسافت مانند یک رادیو اخبار را برای شما می خواند

برنامه ی NewsCast ماکروسافت مانند یک رادیو اخبار را برای شما می خواند

ماکروسافت در حال کار روی یک نرم افزار جدید به نام NewsCast است که قرار است با خواندن اخبار روی گوشیتان تجربه ی بهتری در اختیار شما قرار دهد. در حالی که این برنامه فعلا فقط برای دستگاه های iOS موجود است، این برنامه در حال حاضر در ردموند مورد آزمایش قرار گرفته است. با این که شما می توانید با کلیک روی لینک منبع، آن خبر را دانلود کنید، فعلا ماکروسافت این مورد را تا زمان عرضه ی رسمی مخفی نگه داشته است.
با این برنامه شما میتوانید به خلاصه ی 30 ثانیه از هر خبری را که می خواهید گوش کنید. انتخاب کنید که می خواهید خبر های محلی را بشنوید یا خبر هایی از تمام دنیا برای شما نمایش داده شود. برای هر خبر دو صدای مجزا وجود دارد. درست مانند این است که شما در حال گوش کردن به اخبار از طریق رادیو باشید.
در حال حاضر مواردی وجود دارند که امیدواریم ماکروسافت تا زمان انتشار رسمی، آن ها را بهبود دهد. تا به حال، به نظر می رسد که هیچ راهی برای شخصی سازی برنامه وجود ندارد، مخصوصا وقتی صحبت از منابع خبری می شود. همچنین، صدای این برنامه پخش خبر، کمی شبیه به ربات است و نیاز دارد بیشتر به انسان شباهت داشته باشد.
یک قابلیت خوب در برنامه وجود دارد که اجازه می دهد خبر را دانلود کرده و برای باقی روز آن را داشته باشید تا بتوانید زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید، به صورت آفلاین به آن ها گوش دهید.
حالا سوال اینجاست که آیا این برنامه نیز از طریق اپ استور و گوگل پلی استور در دسترس خواهد گرفت یا از طریق سایت رسمی خود شرکت؟ به نظر می رسد که به احتمال زیاد این برنامه از طریق استور ها منتشر شود. با وجود تمام این موارد به نظر می رسد که این برنامه، وسیله خوبی برای به روز بودن هنگام رانندگی در راه دفتر باشد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : برنامه ی NewsCast ماکروسافت مانند یک رادیو اخبار را برای شما می خواند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *