کمپانی مایکروسافت با یک گوشی هوشمند عجیب بازار موبایل را متحول خواهد کرد.

گوشی هوشمند عجیب

پس از ارائه مدل های کمپانی گوگل در مورد تبلت ها و گوشی های هوشمند مبتنی بر دنیای سه بعدی این بار نوبت مایکروسافت است که با ارائه یک گوشی هوشمند مبتنی بر تکنولوژی 3D بازار گوشی های هوشمند رو متحول کند، براساس خبری که امروز در دنیای اینترنت منتشر شد ، گویا مایکروسافت در نسل جدید گوشی های هوشمند لومیا به دنبال ارائه یک گوشی هوشمند سه بعدی است.

البته گفتنی است کمپانی گوگل قبلا تکنولوژی عجیبی مثل پروژه تانگو رو در دنیای سه بعدی ارائه کرده است البته محصول گوگل بیشتر برای توصعه دهندگان ارائه شد اما این پروژه مایکروسافت مقداری متفاوت از پروژه گوگل است ، با توجه به اتفاقات اخیر تغییرات زیادی در مورد گوشی های هوشمند رو در آینده شاهد خواهیم بود.

شایان ذکر است نام گوشی مایکروسافت که از سری لومیا ارائه خواهد شد احتمالا مک لارن خواهد بود ، تکنولوژی بکار رفته در این گوشی هوشمند 3D Touch است که کاربر را قادر می سازد که بدون استفاده از دست و انگشت از گوشی هوشمند استفاده نماید ، قبلا هم مایکروسافت در این حوزه فعالیت هایی رو از خود نشان داده بود ، کافی است یک جستجوی کوچل در موتور های جستجو از پروژه های عجیب و غریب مایروسافت داشته باشید. تعداد بسیار زیادی از این تحقیقات عجیب غریب به شما پیشنهاد خواهد شد و مطمئنا با مشاهده پروژه های تحقیقاتی مایکروسافت حیرت زده خواهید شد ، مقداری به این پروژه جدید مایکروسافت فکر کنید !

استفاده از گوشی هوشمند بدون لمس کردن صفحه نمایش ، این فکر در نوع خود خیلی شگفت انگیز است ، امیدواریم این پروژه مایکروسافت به نتیجه برسد تا شاهد یک گوشی هوشمند عجیب و غریب در دنیای تکنولوژی باشیم.

راستی شما تا حالا با مشاهده کدام پروژه تحقیقاتی ابر قدرت های دنیای تکنولوژی حیرت زده شده اید؟ منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

منبع : techradar.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  کاهش قیمت تبلت های ویندوز نسبت به اندروید

نظرات در مورد : کمپانی مایکروسافت با یک گوشی هوشمند عجیب بازار موبایل را متحول خواهد کرد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *