تصویر منتشر شده از آیفون 6.1 اینچی اپل

آیفون 6.1 اینچی

اگر خبرها را دنبال کرده باشید، قطعا می دانید که کمپانی اپل در سال جاری میلادی قصد دارد از یک آیفون 6.1 اینچی با قابلیت های بسیار جذاب و طراحی متفاوت با سایر آیفون ها رونمایی به عمل آورد. بسیاری از کاربران به دنبال ویژگی ها و مشخصات این مدل آیفون می باشند و در خبرها اعلام شده است که آیفون 6.1 اینچی نسبت به سایر آیفون های سال جاری قیمتی پایین تر دارد و در تصویر انتشار یافته دلایل ارزان قیمت بودن آن به وضوح قابل مشاهده می باشد.

بر اساس تصویری که خبرگزاری BGR انتشار داده است، تقریباً می توانیم از طراحی ظاهری یکی از گوشی های آیفون سال جاری اطمینان حاصل نماییم. این بخش خبری بر روی این موضوع تاکید نموده است که آن ها تصاویر مورد نظر را از منبعی دریافت کرده اند که سابقه ی بسیار خوبی در انتشار تصاویر رندری گوشی های گذشته ی اپل دارد. با تمامی این‌ تفاسیر، تصویر انتشار یافته تنها مربوط به نمونه‌ ی ۶.۱ اینچی آیفون های اپل می باشد و دیگر باید به طور کلی با طرح‌ های سال های گذشته این کمپانی برای آیفون های اپل خداحافظی کنیم.

آیفون 6.1 اینچی

لازم به ذکر است، با توجه به این که تصویر منتشر شده، به همراه قاب محافظ می باشد، متاسفانه نمی‌ توانیم به طور قطعی در خصوص تغییرات این گوشی هوشمند صحبت کنیم ولی بر اساس شایعاتی که در مورد مدل های جدید آیفون منتشر شده است، میتوان این گوشی را به عنوان نمونه ی سوم و ارزان قیمتی بدانیم که قرار است در کنار نمونه ی ۵.۸ اینچی جانشین آیفون 10 و همچنین نمونهی بسیار بزرگ و ۶.۵ اینچی سال جاری اپل عرضه شود.

از لحاظ طراحی ظاهری همه ی موارد در پنل روبرویی شبیه به طراحی گوشی آیفون 10 می باشد و حتی مکانقسمت های لازم برای تکنولوژی Face ID اپل نیز در نظر گرفته شده است. هیچ خبری از دکمهي Home نیست و با یک صفحه نمایش بزرگ روبرو هستیم.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  اپل واچ سری 9 و واچ اولترا 2 ویژگی حسگر سنجش اکسیژن خون را از دست می دهد

نظرات در مورد : تصویر منتشر شده از آیفون 6.1 اینچی اپل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *