پادویش

مایکروسافت بخش تولید گوشی های هوشمندش را جمع می کند.

مایکروسافت با اخراج 7800 از کارمندان بخش گوشی های همراه خود، در حال کاهش محصولاتش به 6 عدد در سال است.

بر اساس گزارش بلومبرگ مایکروسافت بیشتر از 6 گوشی در سال به بازار عرضه نخواهد کرد. بر اساس گزارش یک شخص گمنام، مایکروسافت گوشی های خود را به سه بخش تقسیم میکند، گوشی برای کسانی که کمبود بودجه دارند، دستگاه های کاری، دستگاه های پیشرفته.طبق گفته منبع ماکروسافت سالانه یک یا دو دستگاه در هر بخش روانه بازار خواهد کرد.در عوض مایکروسافت گوشی های خود را وارد بازار هایی که موفقیتی در آنها کسب نکرده، نخواهد کرد.

گوشی های هوشمند مایکرسافت در آستانه تعطیلی

البته باید به این نکته اشاره کرد که خود بازار امریکا چنین وضعیتی دارد و مسلما به خاطر بزرگی آن، ماکروسافت همچنان به پخش محصولاتش در کشورش ادامه میدهد. مرتبط: مایکروسافت 7800 نفر را از بخش گوشی ها اخراج کرده و 7,8 میلیارد دلار برای معامله اش به نوکیا بدهکار است. جالب اینجاست که ماکروسافت 6 محصول سال 2015 را هم اکنون در بازار دارد. the Lumia 435, Lumia 532, Lumia 640, Lumia 640 XL, Lumia 430, Lumia 540 Dual این محصولات هستند. شایعه شده که ماکروسافت دو هندست لومیا با نام مستعار تاک من و سیتی من نیز در دست دارد.بر اساس گزارش هر دوی آنها 3GB رم و نمایشگر QHD، دوربین 20MP و فلش 3LED. سیتی من با ویندوز 10 خواهد بود که باعث میشود که هنگام اتصال به مانیتور، گوشی به یک دسکتاپ معنی کردند.

ممکن است این دو تنها اسمارت فون های امسال نباشند. در تویتر اوان بلاس، مخبر معروف، گفته مایکروسافت اسمارت فونی با LED در جلو عرضه خواهد کرد: هنوز گوشی ویندوزی با فلش روی ذوربین جلو به بازار آمده؟ – اوان بلاس 8 جولای 2015 قبلا فلش جلو را روی اسمارت فون ها دیده ایم، HTC Desire Eye و Sony Xperia C4 ، اما این اولین بار است که این ویژگی روی لیوما پیاده میشود. متاسفانه این تنها چیزیست که بلاس گفته پس با خبر جدید شما را مطلع خواهیم کرد. جدای این موضوع، با توجه به معامله 7,6 میلیارد دلاری دیروز، نمیشود به این موضوع که کمپانی در حال کم کردن تمرکزش روی اسمارت فون هاست، فکر نکرد. اما تا آن موقع به نظر نمیرسد که ماکروسافت بی خیال بازار گوشی های هوشمند شده باشد.

بیشتر بخوانید  مشخصات گوشی مایکروسافت لومیا 950

منبع :.digitaltrends.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : مایکروسافت بخش تولید گوشی های هوشمندش را جمع می کند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *