پنل صفحه نمایش آیفون 6S لورفت

پنل صفحه نمایش آیفون 6S لورفت

هر چه که به راه اندازی گوشی های هوشمند جدید نزدیک تر میشویم ، شایعات راجب به آن هم بیشتر میشود .این شایعات ممکن است مشخصات باشند و یا حتی قطعاتی از آن که از مرز شایعات فراتر میروند. به هر حال ، با توجه به نزدیک شدن  پرده برداری دو گوشی آیفون 6S و 6S PLUS ، تصاویری از قطعات این گوشی ها منتشر شده اند ، در حال حاضر چند عکس از پنل صفحه نمایش گوشی آیفون 6S لو رفته است.

پنل صفحه نمایش آیفون 6S لورفت

این عکس ها از منتاژ صفحه نمایش گوشی آیفون 6S منتشر شده اند که توسط وبسایت MacRumors به بیرون درز کرده است. با مشاهده این عکس میتوان اختلاف هایی را دریافت . به نظر میرسد که تفاوت هایی در مونتاژ صفحه نمایش این گوشی با دستگاه های فعلی وجود دارد.

یکی از این تفاوت ها را میتوان اینگونه عنوان کرد که در این پنل یک تراشه مستطیلی شکل جدید در قسمت پشتی آن وجود دارد. این تراشه قطعه ای است که در حال حاضر در گوشی آیفون 6 وجود ندارد و هنوز هم هیچ اطلاعتی راجب این که تراشه چیست و چه کاربردی دارد موجود نشده است. میتواند این تراشه قطعه ای باشد که Force Touch را بر روی صفحه نمایش پیاده کند.

همانطور که چندین بار گفتیم ، گوشی های آیفون 6 و آیفون 6 پلاس طی رویداد مطبوعاتی در تاریخ 9 سپتامبر (18 شهریور) معرفی و پرده برداری خواهند شد. ظاهرا این گوشی ها در 11 سپتامبر برای پیش فروش قرار میگیرند و 18 همان ماه رسما عرضه میشوند.

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  بروز رسانی جدید سیستم عامل iOS 11.4 دارای چه ویژگی هایی است؟

نظرات در مورد : پنل صفحه نمایش آیفون 6S لورفت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *