پادویش

شیوه خرید آنتی ویروس کسپرسکی به چه صورتی است؟

کاسپر

شما تنها کافیست برای خرید آنتی ویروس کسپرسکی شاپ کسپرسکی محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را به سبد محصولات خود اضافه نمایید. پس از آن به درگاه بانکی منتقل شده و می توانید با استفاده از کارت های شبکه شتاب، هزینه را پرداخت کنید. پس از آن شما ایمیل خرید لایسنس کسراسکای را از طرف شرکت Kaspersky دریاف خواهید کرد.

فرادرس

اعتبار لایسنس کسپراسکای چه مدتی است؟ کسپراسکای  به این نکته توه داشته باشید که لایسنس های ارائه شده در حال حاضر دارای مدت اعتبار یک ساله از زمان خرید لایسنس کسپراسکای بوده و مدت زمان دقیق اعتبار لایسنس در Email ارسال شده توسط شرکت Kaspersky نیز به صورت دقیق برای شما عنوان شده است

منظور از تعداد کاربرها چیست؟

لایسنس کسپراسکای اورجینال نیز همانند تمامی نرم افزارهای اورجینال دیگر، به صورت پیش فرض تنها برای استفاده بر روی یک سیستم طراحی شده است. در صورتی که شما بخواهید از آنتی ویروس بر روی تعداد بیشتری سیستم استفاده کنید، می بایست در زمان خرید، تعداد کاربران مورد نظر خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر شما می خواهید آنتی ویروس را بر روی ٣ سیستم مستقل از هم نصب کنید، می بایست در زمان خرید، تعداد کاربر را بر روی عدد ٣ قرار دهید. در نظر داشته باشید با این کار در زمان خرید لایسنس کسپراسکای، ٣ لایسنس برای شما ارسال نمی شود، بلکه یک لایسنس ٣ کاربره در اختیارتان قرار می گیرد که قابلیت نصب بر روی سه دستگاه مختلف را دارد. در نظر داشته باشید که در صورت استفاده لایسنس ها بر روی تعداد بیشتر کامپیوتر، شرکت Kaspersky می تواند لایسنس شما را مسدود کرده و مجوز استفاده از برنامه را باطل کند. بنابراین در زمان خرید، بر اساس نیاز خود، تعداد کاربر صحیح را انتخاب کنید.

آیا در هنگام خرید آنتی ویروس کسپرسکی شاپ کسپرسکی کسپراسکای ، لایسنس به صورت فیزیکی ارسال می شود؟

خیر، در این شیوه بسته ای به دست شما نرسیده و تنها لایسنس برنامه از طرف شرکت برای شما ارسال خواهد شد. این روش مزیت های بسیاری دارد. یکی از ویژگی های خرید مستقیم خرید لایسنس کسپراسکای، عدم نیاز به منتظر ماندن برای دریافت محصول به صورت فیزیکی است. همچنین از آنجایی که فایل نصبی آنتی ویروس ها دائما در حال تغییر و آپدیت شدن می باشد، زمانی که شما آنتی ویروس را به صورت بسته خریداری می کنید، در اکثر مواقع، فایل نصبی موجود بر روی دیسک، آخرین نسخه برنامه نمی باشد. از آنجاییکه شما برای استفاده از لایسنس خریداری شده فایل نصبی را از سایت شرکت سازنده دانلود می کنید، می توانید اطمینان داشته باشید که همواره از آخرین نسخه آنتی ویروس استفاده خواهید نمود.

این لایسنس بر روی چه نسخه هایی از محصولات قابل استفاده است؟

لایسنس ارسال شده از طرف شرکت Kaspersky قابل نصب بر روی کلیه محصولات ویرایش ۲۰۱۶ و جدیدتر از آن می باشد. بنابراین هر زمانی که نسخه جدیدتری از آنتی ویروس عرضه شود نیز شما می توانید با استفاده از لایسنس فعلی، برای خرید آنتی ویروس kaspersky رجیستر و از آن استفاده نمایید.

 

فایل نصبی برنامه را از کجا دریافت کنید؟

به شما پیشنهاد می کنیم در شاپ کسپرسکی که فایل نصبی آنتی ویروس را از سایت های متفرقه دانلود نکرده و حتما آن را از سایت شرکت Kaspersky دریافت کنید. نسخه های مختلف آنتی ویروس برای سیستم عامل هایی مانند ویندوز، مک و … از طرف شرکت Kaspersky ارائه شده است. همچنین به منظور سهولت در دانلود فایلهای نصبی، در این بخش لینک های مربوطه را به صورت مستقیم از وب سایت شرکت Kaspersky در قسمت دانلود انتی ویروس برای شما فراهم کرده ایم:

پشتیبانی خرید لایسنس کسپراسکای به چه صورتی می باشد؟

به صورت کلی خرید لایسنس کسپراسکای، نصب نرم افزار و وارد کردن آن در برنامه مراحلی بسیار ساده بوده و هیج گونه پیچیدگی در آن وجود ندارد. اما چنانچه شما نیاز به هر گونه راهنمایی یا سوالی داشته باشید، می توانید از پشتیبانی شرکت shopkaspersky به عنوان کاربر رسمی این شرکت استفاده کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. کارشناسان پشتیبانی خرید آنتی ویروس کسپرسکی در هر زمانی پاسخگوی سوالات شما کاربران گرامی درباره ی خرید آنتی ویروس کسپرسکی خواهند بود.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : شیوه خرید آنتی ویروس کسپرسکی به چه صورتی است؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *