تخفیف های 99 درصدی ایرانسل در ایام بهاری زیر ذره بین

تخفیف های نوروزی ایرانسل

شرکت ایرانسل با ارائه بسته های تخفیفی به استقبال ایام نوروز می رود ، کاربران ایرانسلی می توانند با شرکت در طرح های مختلف ایرانسل مخصوص ایام نوروز می توانند از تخفیف های ویژه ایرانسل برای این ایام استفاده نمایند. با ما همراه باشید.

تخفیف های 99 درصدی ایرانسل در ایام نوروز

در این طرح تخفیفی کاربران می توانند از تخفیف در تماس داخل شبکه ، بسته های دیتا و پیامک استفاده نمایند. براساس اعلام روابط عمومی ایرانسل کاربران می توانند تا 99 درصد تخفیف در تماس های داخل شبکه در طرح جزیره هوشمند استفاده نمایند.

برای فعالسازی طرح های تخفیفی نوروز 94 در سیمکارت های ایرانسل کافی است کد دستوری  #1*135* را وارد نمایید. در طرح های تخفیفی ، تخفیف های اعمال شده بصورت کاملا هوشمند انجام می پذیرد و در ساعات غیر تیک مصرف هزینه های اعمال شده با تخفیف های بیشتر اعمال می شود.

در ساعات مختلف کاربران می توانند با شماره گیری کد دستوری  #0*135* از هزینه های خدمات در ساعات مورد نظر باخبر شوند. ایرانسل برای راحتی کاربران سیستم پخش سلولی (cell broadcast) را ارائه کرده است که کاربران از این طریق می توانند از تخفیف های اعمال شده در ساعات مختلف شبانه روز از تخفیف های اعمال شده باخبر شوند.

همچنین کاربران سیمکارت های اعتباری می توانند با فعال کردن طرح پیام تبریک با پرداخت تنها 1000 تومان پیام های تبریک خود را به هر تعداد که می خواهند به مشترکان ایرانسلی ارسال نمایند. این طرح تا 15 فروردین قابل اجراست. جالب اینجاست که ایرانسل برای کاربران اعتباری طرح ویژه دیگری هم برای دوم فروردین به بعد در نظر گرفته است ، کاربران می توانند با خرید هر شارژ حداقل 2 هزار تومانی ، می توانند معادل با مبلغ شارژ خود در همان روز برای مکالمات ایرانسلی اعتبار هدیه دریافت نمایند.

البته شارژ گفت انگیز و تخفیف های خط به خط این تخفیف را نخواهند داشت . برای اطلاعات بیشتر از تخفیف های 99 درصدی ایرانسل پیشنهاد میکنم به سایت این شرکت به آدرس irancell.ir مراجعه نمایید.

منبع : روابط عمومی ایرانسل

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تخفیف های 99 درصدی ایرانسل در ایام بهاری زیر ذره بین

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *