آنتی ویروس پادویش

آموزش بستن یا غیرفعال کردن کامنت ها در اینستاگرام

آموزش بستن یا غیرفعال کردن کامنت ها در اینستاگرام

ویژگی بستن کامنت ها که به تازگی به اینستاگرام اضافه شده، یکی از ویژگی های پرکاربرد این شبکه اجتماعی بوده که به خدمات خود اضافه کرده است. برای کاربران معروف اینستاگرام همیشه کامنت های منفی و یا غیر محترمانه مشکل ساز بود. بعضی از آن ها نیز به خاطر همین موضوع از اینستاگرام خداحافظی می کردند. اما با آمدن این ویژگی افرادی که شهرت بسیار داشته و یا پیج های عمومی با ارزشی دارند، میتوانند هر زمان که بخواهند برای هر پستی امکان ارسال کامنت را به صورت کامل غیرفعال کنند. این ویژگی با قابلیت فیلتر کامنت کاملا متفاوت می باشد. در این روش جدا از اینکه فیلتر کردن همه کلمه های رکیک امکان پذیر نبود، کاربران میتوانستند با تغییر در نوشتار کلمات، این فیلترینگ را دور بزنند. به همین خاطر اینستاگرام ویژگی بستن کامنت ها به صورت کامل را ارائه کرده است. اگر میخواهید از این ویژگی استفاده کنید، در ادامه همراه زوم تک با آموزش بستن یا غیرفعال کردن کامنت ها در اینستاگرام باشید.

نحوه بستن کامنت در هنگام انتشار پست

فعال کردن این قابلیت بسیار راحت و ساده است. برای فعال کردن آن در هنگام انتشار یک پست زمانی که به قسمت نوشتن توضیحات آن میرسید، گزینه Advanced Settings را پیدا کرده و آن را باز کنید. در این قسمت شما میتوانید قابلیت ارسال کامنت برای این پست را طبق گزینه موجود ببندید. با انتخاب این گزینه نیز آیکون کامنت ها از زیر پست مورد نظر شما حذف خواهد شد.

نحوه بستن کامنت در هنگام انتشار پست

نحوه بستن کامنت بعد از انتشار پست

اگر بعد از منتشر کردن پستی قصد بستن کامنت های آن را دارید، تنها کافیست پست مورد نظر را پیدا کرده و منوی سه نقطه آن را بازد کنید. این منو گزینه هایی مثل Edit، Deleteو Turn Off Commenting دارد. گزینه Turn Off Commenting را انتخاب کنید تا امکان ارسال کامنت برای آن پست غیرفعال شود.

نحوه بستن کامنت بعد از انتشار پست

آموزش فعالسازی دوباره ارسال کامنت

اگر از بستن کامنت ها برای پستی نظرتان عوض شد، میتوانید دوباره امکان کامنت گذاشتن را برای آن فعال کنید. برای اینکار دوباره وارد پست مورد نظر شده و منوی سه نقطه ای آن را باز کنید. اینبار گزینه Turn On Commenting را انتخاب کنید تا ویژگی کامنت گذاری دوباره فعال شود.

بیشتر بخوانید  درآمدزایی از اینستاگرام از دروغ تا واقعیت؛ شیوه واقعی درآمدزایی از اینستاگرام 2021

آموزش فعالسازی دوباره ارسال کامنت

با بستن کامنت ها برای یک پست نه تنها آیکون کامنت، بلکه همه کامنت هایی که قبلا ارسال شده بودند نیز از دید شما و کاربران پنهان باقی میمانند. ولی اگر امکان ارسال کامنت در آن پست را دوباره فعال کنید، کامنت های قبلی هم دوباره نشان داده می شوند. به این معنی که غیرفعال کردن کامنت، آنها را به صورت کامل حذف نخواهد کرد و فقط موجب مخفی سازی آن می شود. اگر گزینه بستن یا غیرفعال کردن کامنت ها در اینستاگرام را برای خود ندارید، اینستاگرام خود را بروز کنید.

منبع : bustle

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : آموزش بستن یا غیرفعال کردن کامنت ها در اینستاگرام

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *