چگونه گوشی iphone خود را هنگام هنگ کردن Force restart کنیم؟

چگونه گوشی iphone خود را هنگام هنگ کردن restart کینم؟

فرایند restart در گوشی iphone x کمی با سایر نسخه ها متفاوت است.

حتما شما در موقعیت هایی قرار گرفته اید که هنگام استفاده از گوشی هوشمندتان،گوشی هنگ کند یا صفحه نمایش آن قفل شده و کار نکند.در این حالت یک دوباره راه اندازی عادی ممکن است همه ی مشکل هنگ کردن گوشی را حل نکند و علاوه بر این ها پروسه ی دوباره راه اندازی گوشی های iphone کمی متفاوت است.اگر شما اخیرا یک گوشی iphone x یا iphone 8  یا  iphone 8 plus خریده باشید متوجه میشوید که روش Force restart که در نسخه های قبلی جواب میداد اکنون مشکل هنگ کردن گوشی شما را برطرف نمیکند.بنابر این با هم به روش های لازم برای دوباره راه اندازی یک گوشی IOS میپردازیم.

دوباره راه اندازی گوشی iphone7 یا iphone7 plus

دکمه ی کنار گوشی و دکمه ی volume down(کم کننده ی صدای گوشی)را به طور همزمان فشار داده و برای مدت زمان 10 ثانیه صبر کنید تا گوشی شما Force Restart شود.

دوباره راه اندازی(Force restart) گوشی iphone 6s

دکمه ی home و یکی از دکمه های جانبی گوشی(بسته به نوع گوشی) را به طور همزمان فشار داده و برای مدت زمان حداقل 10 ثانیه صبر کنید تا لوگوی apple طاهر شود تا پروسه ی Force Restart اغاز گردد.

دوباره راه اندازی(Force restart) گوشی iphone 8  و iphone x

کمپانی اپل نحوه ی Force restart گوشی های iphone x و iphone 8 را تغییر داده است.چون این پروسه و مانور شامل فشار دادن دکمه های جانبی و دکمه ی Home میشود،کمپانی اپل روش دوباره راه اندازی را دردو نسخه ی ذکر شده تغییر داد.برای این کار شما میتوانید به صورت زیر عمل کنید.

1.دکمه ی volume up را فشار داده و رها کنید

2.دکمه ی volume down را فشار داده و رها کنید

3.دکمه ی جانبی(که صفحه با آن خاموش یا روشن میشود)را فشار دهید تاصفحه خاموش و با لوگوی اپل ظاهر شود.پس از ظاهر شدن لوگوی اپل شما میتوانید دکمه را رها کنید.

بیشتر بخوانید  آیفون X، گرانترین گوشی جهان با بدنه ای شکننده

امیدواریم از این مطالب لذت برده باشید.

4/5 - (3 امتیاز)

نظرات در مورد : چگونه گوشی iphone خود را هنگام هنگ کردن Force restart کنیم؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *