پادویش

اگر اپل دموکراسی را رعایت کند، آیفون 7 چه ظاهری خواهد داشت؟

آیفون 7

همه نگاه ها در سال جدید به محصول بعدی اپل دوخته شده و همگان بی صبرانه منتظر آیفون 7 هستند.
از نظر شما چه ویژگی های شگفت انگیزی در آیفون ۷ خواهید دید؟
به خاطر شایعات بسیار زیادی که در محافل مختلف دنیا پیچیده، هیچ کس نمی تواند تصور خاصی از آیفون 7 داشته باشد.کاربران بر اساس سلیقه خود امکانات و ویژگی های جذابی را به این محصول نسبت می دهند که فاکتور گیری از تمامی آن ها، نوید بخش عرضه یک ابر گوشی منحصربفرد خواهد بود.اما چند درصد از این پیش بینی ها به واقعیت خواهند پیوست؟

آیفون 7آن طور که مشخص شده در آیفون 7 درگاه جک 3.5 میلی متری محو خواهد شد، درگاهی که مدت بسیار زیادی است که کاربران به دیدن و استفاده از آن بر روی گوشی های مختلف، اعم از ساده و هوشمند و بر روی گجت های گوناگون به عنوان یک استاندارد پخش موسیقی خو گرفته اند.اما از قرار معلوم اپل تصمیم دارد تا در آیفون 7 کاربران را به استفاده از هدفون های بلوتوثی و یا درگار جدیدی که به جای استاندارد محو شده قرار خواهد گرفت، مجبور کند.

آیفون 7اما گذشته نشان داده دوست داران اپل در هر شرایطی به این شرکت پایبند خواهند ماند.آن ها در مقابل تصمیم اپل برای حذف درایو سی دی-دی وی دی اعتراصی نشان ندادند و همچنین بعد از اعلام این شرکت برای عدم پشتیبانی از فایل های فلش در گوشی های آیفون، به این تصمیم احترام گذاشته و نظر اپل را محترم شمردند.تغییرات قابل حدس در آیفون 7 نیز از این قاعده مستثنی نخواهند بود
در تغییرات بنیادی زیادی اپل پیشگام بوده و اگرچه تصمیم سریعش برای حذف یک قابلیت به نظر برخی اشتباه فرض شده، اما هدف اپل همیشه توسعه این صنعت بوده است.

آیفون 7

بیشتر کاربران حذف جک 3.5 میلی متری را فراموش کرده و به قابلیت هایی که قرار است به آیفون 7 اضافه شود توجه بیشتری کرده اند.همانطور که گفتیم هر کاربر بنابر سلیقه خود ویژگی هایی را برای آیفون 7 متصور می شود که اگر قرار باشد اپل با رعایت دموکراسی تمامی این موارد را منظور کند، محصول بسیار عجیبی حاصل خواهد شد.
در تصویر زیر یک مدل خنده دارد از آیفون 7 ارائه شده که محصول مورد انتظاری است که اگر اپل را مدافع دموکراسی شمرد، می توان در آینده ای نچندان دور آن را مشاهده کرد.

آیفون 7منبع : phonearena

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اگر اپل دموکراسی را رعایت کند، آیفون 7 چه ظاهری خواهد داشت؟

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. با حذف جک 3.5 میلی متری، اپل به احتمال زیاد به دنبال نازک تر کردن آیفون 7 هست و همین استفاده از یک باتری قوی تر رو کمی مشکل می کنه
    اما این سری هدفون ها مصرف باتری زیادی ندارند و کاربران آیفون مشکلی از این بابت نخواهند داشت