آنتی ویروس پادویش

انتشار تصاویری مفهومی از سرفیس فون تاشو کمپانی مایکروسافت

سرفیس فون

سرفیس فون تاشو کمپانی مایکروسافت | اگر کمی به گذشته بازگردیم، خواهیم دید که کمپانی های مایکروسافت و سامسونگ پنتیی با عنوان گوشی هوشمند با قابلیت تاشوندگی به ثبت رسانده اند که بسیاری از کاربران و طرفداران این دو برند منتظر هستند تا تصویری از این گوشی های هوشمند انتشار یابد و با نسل جدید این گوشی های هوشمند آشنا شوند. اکنون در طی یک خبر گویا تصائیری مفهومی از سرفیس فون تاشو کمپانی مایکروسافت انتشار یافته است و طرفداران این کمپانی را شگفت زده نموده است.

سرفیس فون

در چند سال گذشته، اخبار زیادی درباره تصمیم مایکروسافت برای تولید یک گوشی هوشمند منتشر شده است و گویا ردموندی‌ ها می خواهند در بازار گوشی‌ هوشمند نیز حضور داشته باشند. چند ماه پیش، دوباره خبرهای جدیدی درباره گوشی هوشمند سری سرفیس مایکروسافت انتشار یافت. احتمالا این گوشی هوشمند سرفیس فون نام دارد و قرار است با یک صفحه نمایش تاشو رونمایی گردد اما زمان معرفی آن مشخص نیست. بر اساس اطلاعاتی که چند ماه قبل انتشار یافت، گویا مایکروسافت قصد دارد این سرفیس فون تاشو را با سه صفحه نمایش، قفل مغناطیسی و جای گیری غیر معمول دوربین به بازار عرضه نماید. چند روز قبل نیز مدارکی مربوط به گوشی تاشوی مایکروسافت در نسخه پیش‌نمایش کیت توسعه ویندوز ۱۰ مشاهده شد.

سرفیس فون

تا به امروز پتنت‌ های متفاوتی درباره سرفیس فون تاشو ثبت شده است و طراحی به نام هری دوهیان کیم، دست به یک کار جالب زده و بر اساس اطلاعات مربوط به پتنت‌ های مایکروسافت آن را در قالب طرحی مفهومی به تصویر کشیده است. کیم با کمک پتنت‌ ها و تصورات ذهنی خودش، دست به طراحی ظاهری سرفیس فون زده و تصاویری از آن را منتشر کرده است. وی قصد دارد با توجه به بازخورد نظرات کاربران، در طول ۱۰۰ روز طراحی مفهومی خود را از سرفیس فون تاشو بهبود بخشد.

سرفیس فون

در تصاویر این طراحی مفهومی، صفحه نمایش سوم که کمتر از یک ماه پیش در قالب یک پتنت جدید معرفی شد، هنوز گنجانیده نشده است و این صفحه نمایش احتمالا از بخش لولای گوشی به دو صفحه نمایش دیگر اتصال خواهد یافت و بخشی از تصویر گوشی را همانند دو صفحه نمایش دیگر به نمایش خواهد گذاشت. در این طرح مفهومی ، تنها دو دو صفحه نمایش برای سرفیس فون مایکروسافت طراحی شده است و خبری از صفحه نمایش سوم نمی باشد.

بیشتر بخوانید  تصاویر سرفیس 6 پرو افشا شد

سرفیس فون

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : انتشار تصاویری مفهومی از سرفیس فون تاشو کمپانی مایکروسافت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *