پادویش

گوگل مپ برای افزایش حریم خصوصی کاربران حالت ناشناس را اضافه می کند

گوگل مپ برای افزایش حریم خصوصی کاربران حالت ناشناس را اضافه می کند

گوگل مپ ویژگی جدیدی را شروع کرده که خبر از افزایش حریم شخصی کاربران میدهد. بروز رسانی این برنامه محبوب نشان داده است که کاربران به زودی میتواند از حالت ناشناس استفاده کنند که از ذخیره اطلاعات مکان توسط گوگل مپ جلوگیری می کند. گوگل مپ برای افزایش حریم خصوصی کاربران حالت ناشناس را اضافه می کند ! این شرکت اعلام کرده است که این تغییر بدان معنی است که گوگل مپ تاریخ مرور یا جستجوی شما را ذخیره نمی کند، اعلان ها را ارسال نمی کند و یا تاریخچه موقعیت مکانی یا مکان مشترک را بروز نمی کند. پیش از این کاربران فقط میتوانستند این داده ها را به صورت دستی پاک کنند.

گوگل مپ برای افزایش حریم خصوصی کاربران حالت ناشناس را اضافه می کند

این غول فناوری اظهار داشت که : حالت ناشناس هیچ تاثیری در نحوه استفاده یا ذخیره شما توسط ارائه دهندگان اینترنت، سایر برنامه ها، جستجوی صوتی و سایر خدمات گوگل ندارد. این شرکت ادامه داد : برای مثال این حالت ناشناس برای دستیار گوگل ارائه نشده پس هر اطلاعاتی که با آن به اشتراک بگذارید، همیشه ذخیره می شود. کاربرانی که حالت ناشناس را به طور مداوم فعال می کنند، از استفاده آفلاین برنامه جلوگیری می کنند.

گوگل گفت : هر زمان که بخواهید به تجربه شخصی خود از برنامه و دریافت راهنماهایی مثل رستوران های پیشنهادی و سایر اطلاعات مربوط به مسیر های رفت و آمد بپردازید، میتوانید این ویژگی را خاموش کنید.

گوگل در ادامه گفت که این ویژگی ناشناس در حال حاضر مراحل نهایی خود را پشت سر می گذارد و به تدریج در ماه های آینده در دسترس کاربران اندرویدی قرار خواهد گرفت. هیچ سخنی در مورد ارائه این ویژگی در دستگاه های iOS گفته نشده. حالت ناشناس از زمان آغاز به کار با کروم در سال 2008 به یکی از محبوب ترین ویژگی های حریم خصوصی گوگل تبدیل شده است. همینطور اوایل امسال به یوتیوب اضافه شد. پیش بینی می شود که تا پایان سال جاری، گوگل مپ برای افزایش حریم خصوصی کاربران حالت ناشناس را اضافه می کند .

گوگل مپ برای افزایش حریم خصوصی کاربران حالت ناشناس را اضافه می کند

نحوه فعال کردن حالت ناشناس گوگل مپ :

  1. برنامه Google Maps را باز کنید
  2. روی پروفایل خود ضربه بزنید
  3. روی “Turn on Incognito mode” ضربه بزنید

منبع : 9news.com.au

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : گوگل مپ برای افزایش حریم خصوصی کاربران حالت ناشناس را اضافه می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *