پادویش

نرم افزار چت اختصاصی یاهو برای اندورید

نرم افزار چت اختصاصی یاهو برای اندورید

یاهو ، یک برنامه ی جدید را برای اندروید توسعه داده که در حال حاضر در فروشگاه Google Play در دسترس میباشد. این نرم افزار به شما اجازه میدهد که ویدئو و متن پیام را داشته باشید به طوری که شما در واقع میتوانید یک واکنش بصری از یک متنی که شما ارسال کرده اید را مشاهده کنید. هیچ صدایی هم در این رویداد ها موجود نیست. اما زیبایی این برنامه این است که شما میتوانید واکنش افراد و احساسی که در چهره آنان وجود داشته ، وقتی که پیام شما را دریافت کرده اند ببینید.

فرادرس

نرم افزار چت اختصاصی یاهو برای اندورید

نرم افزار چت اختصاصی یاهو برای اندورید این برنامه   وای فای و یا اتصال تلفن همراه و راه های جدید برقراری ارتباط را پشتیبانی میکند و از این اتصال ها برای برقراری ارتباط با دیگران استفاده میکند. Livetext برای گفتگو در گروه ساخته نشده و این یک راه است تا یک گفتگو شخصی بین شما و طرف مقابل انجام شود.

یاهو در اصل این نرم افزار را برای هنگ کنگ ، تایوان و ایرلند راه اندازی کرده بود. اما در حال حاضر نرم افزار  Livetext ، در ایالات متحده ، انگستان ، کانادا ، آلمان و فرانسه در دسترس است. همه ی افرادی که میخواهند این نرم افزار را دریافت کنند ، باید بر روی sourcelink کلیک کنند تا این نرم افزار بر روی گوشی نصب شود.

در حال حاضر عکس هایی از این نرم افزار موجود است که شما میتوانید با مشاهده آنان با محیط این نرم افزار آشنا شوید. برای اطلاعات بیشتر به لینک دانلود نرم افزار چت اختصاصی یاهو ،  بر روی فروشگاه گوگل سر بزنید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نرم افزار چت اختصاصی یاهو برای اندورید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *