پادویش

نحوه غیرفعال کردن نوتیفیکیشن های Apple TV در آیفون و آیپد

Apple TV

محتوای بسیاری در اپلیکیشن Apple TV وجود دارد و کمپانی اپل نیز تصمیم دارد تا شما را در پیدا کردن این محتواها با ارائه اطلاعیه های مختلف درخصوص محتوای جدید یاری نماید. در صورتی که این اطلاعات برای شما مفید نباشند، سیستم عامل iOS به شما اجازه می دهد تا این نوتیفیکیشن ها را تغییر دهید (یا غیرفعال نمایید).

فرادرس

بسیاری از نوتیفیکیشن های Apple TV که دریافت می کنید، برای محتواهایی است که می توانید آن ها را تماشا کنید. اغلب نوتیفیکیشن هایی که از اپلیکیشن TV دریافت می کنید مربوط به یک فصل جدید از یک نمایش و یا ویدئوی محبوب می باشد، هنگامی که بر روی آن نوتیفیکیشن ضربه بزنید، به شما پیشنهاد خواهد کرد که برای مشاهده ی فصل های این ویدئو ثبت نام کنید! چقدر متفکرانه! اغلب این نوتیفیکیشن ها بیشتر جنبه ی آزار دهنده دارند، بنابراین اینکه نوتیفیکیشن های Apple TV را خاموش کنید به نظر ایده ی خوبی است.

خوشبختانه، خاموش کردن نوتیفیکیشن های مربوط به اپلیکیشن TV بر روی آیفون یا iPad بسیار آسان است. در ابتدا بایدوارد بخش تنظیمات آیفون یا آیپد خود شوید.

Apple TV

بر روی Notifications > TV ضربه بزنید.

Apple TV

به منظور غیرفعال کردن تمامی نوتیفیکیشن ها، سوئیچ بالایی را خاموش کنید تا تمامی نوتیفیکیشن های مربوط به این اپلیکیشن برای شما خاموش شود.

Apple TV

البته، اگر ترجیح می دهید که انتخاب بیشتری داشته باشید، می توانید برخی از اعلان ها را خاموش کنید، به جای اینکه به طورکلی تمامی اعلان های این اپلیکیشن خاموش شود. هنگامی که به Notifications > TV می روید، می توانید بر روی هر یک از سه دسته – مثلا “Featured Sports” ضربه بزنید و این دسته از نوتیفیکیشن ها را خاموش کنید.

Apple TV

گاهی اوقات یک کلمه کلیدی مدنظر دارید، اما گاهی اوقات شما نیاز به یک scalpel دارید. در هر صورت، ما در این بخش تمامی موارد را تحت پوشش قرار داده ایم.

 

بیشتر بخوانید

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

 

منبع: howtogeek

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نحوه غیرفعال کردن نوتیفیکیشن های Apple TV در آیفون و آیپد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *