پادویش

کیس هایی که به طور اختصاصی برای نکسوس 5 طراحی شده بودند شایعات قبلی را تایید می کنند

کیس هایی که به طور اختصاصی برای نکسوس 5 طراحی شده بودند شایعات قبلی را تایید می کنند

اخیرا شایعاتی در مورد ظاهر نکسوس 5 سر زبان ها افتاده بود. امروز، یک نمونه ی جدید از این شایعات به وجود آمده است اما این بار موضوع این شایعات کیس هایی است که گفته می شود برای این گوشی اندرویدی طراحی شده است. این کیس ها برای اولین بار روی سایتی به نام AliExpress یافت شدند و به نظر می رسد که واقعا محکم بوده و از گوشی محافظت نمایند.
مهمتر از آن این است که اخبار برآمدگی دوربین، اسکنر اثر انگشت، فلش با دو ال. ای. دی و لیزر اتو فوکوس را تایید می کنند. در واقع، به نظر می رسد که این گوشی بسیار شبیه به نمونه ی اولیه ای که از این گوشی به نمایش گذاشته شده بود باشد.
گوشی نکسوس 5، البته اگر به همین اسم نامگذاری شود، در نیمه ی دوم ماه اکتبر رونمایی خواهد شد. در حالی که هیچ صدایی از ال جی در نیامده تا وجود این گوشی را رسمی کند، شایعاتی وجود دارند که ادعا می کنند به احتمال زیاد امسال دو مدل از گوشی نکسوس وارد بازار می شوند. گفته شده است که گوشی نکسوس 5 با صفحه نمایش 5.2 اینچی نمونه ی کوچکتر خواهد بود در حالی که نکسوس هواوی با نمایشگر 5.7 اینچی است.
در حالی که شایعات گذشته ادعا کرده بودند که گوشی نکسوس از کمپانی هواوی با پردازنده ی Snapdragon 810 کار خواهد کرد، امروز گزارش جدیدی از ندرلندز منتشر شد که می گوید این گوشی از چیپ ست Kirin 950 که ساخت خود کمپانی است استفاده خواهد کرد. چیپ ست های Kirin 950 هنوز توسط کمپانی به صورت رسمی وارد بازار نشده اند اما اگر شایعات و ادعا های راجع به آن درست باشند، به نظر می رسد که توانایی پشتیبانی از یک گوشی نکسوس را داشته باشد. گفته می شود که این چیپ ست از پردازنده ی گرافیکی Mali-T880 MP6 بهره برده باشد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : کیس هایی که به طور اختصاصی برای نکسوس 5 طراحی شده بودند شایعات قبلی را تایید می کنند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *