مراقبت هایی ویژه از گوشی های هوشمند حتما بخوانید!

مراقبت هایی ویژه از گوشی های هوشمند حتما بخوانید!

گسترش گوشی های هوشمند در جامعه آموزش هایی رو هم نیاز خواهد داشت ، کاربران گوشی های هوشمند همیشه باید از تهدید هایی که در کمینشان هستند مراقب باشند. از این رو تصمیم گرفتیم روش هایی رو برای مراقبت از گوشی های هوشمند برای شما عزیزان معرفی کنیم. پس با ما باشید.

مراقبت هایی ویژه از گوشی های هوشمند حتما بخوانید!

– اولین قدم در مراقبت از گوشی های هوشمند گذاشتن کلمه عبور و پین کد است . شما برای محافظت از گوشی هوشمند خودتون باید حتما از یک قفل گذار بر روی گوشی تون استفاده بکنید. ضمنا سعی کنید از پین کد ها قوی استفاده کنید و از گذاشتن رم های آسان مثل  ۱۲۳۴۵ و … جدا خودداری کنید.

– حتما از اپلیکیشن های معتبر استفاده کنید ، استفاده از اپ های ناشناس و غیر معتبر خود راهی برای نفوذ به گوشی های هوشمند هستند ، پس در انتخاب اپلیکیشن های مورد نیازتون حتما دقت کنید.

– در مکان های عمومی از گذاشتن گوشیتون روی میز و جاهای مختلف جدا خودداری کنید و شاید هنگام صحبت با دیگران و یا مشغول بودن شما گوشی هوشمندتون به سرقت بره ، یکی دیگر از مشکلاتی که در این صورت ممکنه بوجود بیاد نصب بدافزار توسط افرادی هست که در اون مکان همراه شما هستند برخی از بدافزار ها و یا اپلیکیشن های هک تنها با یک اسمس قابل نصب هستند ، پس حتما مراقب این مورد باشید.

مراقبت هایی ویژه از گوشی های هوشمند حتما بخوانید!

– یکی دیگر از مشکلاتی که در صورت عدم هوشیاری شما ممکن هست اتفاق بیافته دانلود نرم افزار های مخرب از سایت های اینترنتی است ، هیچگاه از سایت هایی که آشنایی کامل باهاشون ندارید ، هیچ اپلیکیشنی رو دانلود ننمایید ، گاهی اوقات برخی از اپلیکیشن در سایت های مختلف دارای بدافزارهایی هستند که ممکن است پس از نصب کل سیستم عامل دستگاه هوشمندتان را با مشکل روبرو کند.
– یکی دیگر از روش های مراقبت از گوشی های هوشمند استفاده از اپلیکیشن های ردیابی گوشی است حتما پس از خرید گوشی هوشمند و اگر گوشی های هوشمند اندرویدی دارید از نرم افزار های ردیابی گوشی استفاده کنید. پیشنهاد می کنم برای افزایش اطلاعاتتون در مورد اپلیکیشن های ردیابی  گوشی های اندرویدی و جلوگیری از به سرقت رفتن گوشیتون به مقالات آموزش ردیابی گوشی های مفقود یا دزدیده شده! و ردیابی گوشی و تبلت مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید  بهترین گوشی های چینی در سال 2015 " قسمت اول "

مراقبت هایی ویژه از گوشی های هوشمند حتما بخوانید!

– مراقب شبکه های وای فای رایگان باشید و با احتیاط از شبکه های وای فای رایگان در بیرون استفاده کنید. چرا که با اتصال به شبکه های بی سیم فرد ارائه دهنده براحتی می تواند به دستگاه اندرویدی شما وارد شود. پس مراقب باشید.
– آخرین نکته در مورد فروش گوشی های هوشمند است ، اطلاعاتی که شما از گوشی هنگام فروش پاک میکنید. امکان بازیابی دارند پس همیشه فایل های موجود در گوشی تون از جمله عکس های شخصی و… بوسیله نرم افزار های تخصصی پاک کننده فایل حذف کنید ، این نرم افزار ها به شما کمک میکند تا فایل های موجود را بطور کامل حذف کنید تا قابل بازیابی نباشد. برای آشنایی با این نرم افزار های حتما یه سری به مقاله معرفی نرم افزار های حذف غیر قابل بازیابی فایل “با طمع امنیت” بزنید.

3.4/5 - (5 امتیاز)

نظرات در مورد : مراقبت هایی ویژه از گوشی های هوشمند حتما بخوانید!

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *