نمونه ی اولیه ی کیس گوشی Apple iPhone 6c وارد بازار خواهد شد

نمونه ی اولیه ی کیس گوشی Apple iPhone 6c وارد بازار خواهد شد

یک عکس در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که نمونه ی اولیه ی کیس های Apple iPhone 6c را نشان می دهد. این نمونه ی اولیه از مقوا ساخته شده است و به نظر می رسد برای این ساخته شده است تا از درستی تمام جوانب، قبل از تولید انبوه، اطمینان حاصل شود. ساخت این کیس نشان می دهد که گوشی iPhone 6c به زودی وارد بازار خواهد شد، انتظار می رود این گوشی در اواخر ماه اکتبر و یا اوایل نوامبر عرضه شود. Foxconn به تازگی برای تولید iPhone 6c کارگران اضافی استخدام کرده است، و این گزارش ادعا می کند که این گوشی در ماه نوامبر وارد بازار می شود.
انتظار می رود که هر دو مدل گوشی های Apple iPhone 6s( با صفحه نمایش 4.7 اینچی ) و گوشی Apple iPhone 6s Plus (با صفحه نمایش 5.5 اینچی )، نسخه هایی با حافظه ی داخلی از 32 گیگا بایت تا 128 گیگا بایتی داشته باشند. این در حالی ست که گفته شده است گوشی iPhone 6c فقط با حافظه ی داخلی 16GB به بازار می آید، و صفحه نمایش آن نیز 4 اینچ خواهد بود.
نمونه ی اولیه ی کیس نشان می دهد که جای دوربین و فلش گوشی iPhone 6cدرست مانند گوشی های iPhone 6 و iPhone 6s است. بر اساس گفته ی ایوان بلاس ( که ممکن است شما او را به عنوان @evleaks بشناسید ) از گوشی iPhone 6c در روز 9 ام سپتامبر در کنار گوشی های iPhone 6s و iPhone 6s Plus رو نمایی خواهد شد. بعد از این رونمایی، این مدل کوچک تا اواخر اکتبر و یا اوایل نوامبر، که در بالا به آن اشاره کردیم، وارد بازار نمی شود.
عکسی که در پایین مشاهده می کنید، عکس نمونه ی اولیه کیس iPhone 6c است که به تازگی در شبکه های اجتماعی و نت پخش شده و دوباره بحث از کمپانی اپل را بر سر زبان ها انداخته است.

نمونه ی اولیه ی کیس گوشی Apple iPhone 6c وارد بازار خواهد شد

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  آخرین اخبار از گوشی iPhone 6c و iPhone 6s

نظرات در مورد : نمونه ی اولیه ی کیس گوشی Apple iPhone 6c وارد بازار خواهد شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *