ساعت هوشمند اپل طرح فوق العاده برای کاربران حرفه ای

طرح فوق العاده ساعت هوشمند کمپانی اپل

طرح فوق العاده ساعت هوشمند کمپانی اپل : باز هم خبر و حاشیه و شایعه از iwatch پردردسر. چراکه هر روز ما شاهد اخباری جدید از پروسه ساخت وطراحی از این ساعت هوشمند شرکت اپل هستیم .

طرح فوق العاده ساعت هوشمند کمپانی اپل
طرح فوق العاده ساعت هوشمند کمپانی اپل

 باتوجه به این که اپل در مقوله ساخت و تولید این محصول با مشکلات زیادی روبرو  شده و حنی برخی اخبار مبنی بر کاهش بازده تولید ان را به زیر 50 درصد ذکر کرده اند.

 با توجه به اینکه اپل تاکنون  با موضعگیری خاص وحمایت قاطع خود از ای واچ هوشمندش انجام نداده اما علاقه مندان به محصولات اپل با طرح های مفهومی خاصی سعی در اجرای پروسه ای واچ دارند مثلا تاد که یکی از برترین طراحان صنعتی است ترکیبی از ساختار و الگوی طراحی مورد استفاده در دست بند هوشمند نایک ، فویل بند و استفاده از رابط کاربری مینی مال ios 7 اپل را معرفی کرده است.

 تاد ایده ی خلق چنین طرحی را برگرفته از یک نمونه ی دیگری طراحی شده عنوان کرده که سال گذشته در فضای اینترنت منتشر شده بود. تاد در این باره چنین اظهار نظر کرده است:

این طرح موجود در زمان خود بسیار قابل توجه بود و افراد زیادی را متحیر ساخت ان کرد و خود ما نیز جز این افراد بودیم.این  دست بند ویژگی خاصی دارد که ان دارای قابلیت بالا برای استفاده در امور روزمره میباشد این طرح تا حدودی برگرفته از الگوی طراحی دست بند هوشمند نایک است که فاکتورهای برجسته ی رابط کاربری ios 7 نیز در ان ادغام شده است.

این طرح نه تنها سهولت استفاده از ساعت هوشمند را در این حالت نمایش میدهد بلکه کاربران نیز قادر خواهند بود تا از طریق این طراحی و نحوه نمایش محتویات سیستم عامل ، به بهترین شکل محتویات تمایش داده شده را در ساعت هوشمند خود مشاهده کنند.

امیدواریم اپل به خواسته این همه طرفدار این محصول را برآورد کنه .

منبع:mashable

4.5/5 - (2 امتیاز)

بیشتر بخوانید  ساعت Motorola Moto 360 Sport در ماه نوامبر وارد بازار می شود

نظرات در مورد : ساعت هوشمند اپل طرح فوق العاده برای کاربران حرفه ای

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *