تسلا در حال آزمایش خودرو بدون راننده است

تسلا در حال آزمایش خودرو بدون راننده است

همه ما میدانیم که تسلا در سری S خود به خودرو های بدون راننده روی آورده است و آن هم از طریقیک سیستم الکترونیکی به لقب خلبان اتوماتیک. این نوع از رانندگی خودکار ، شما را از مکانی به مکان دیگر میبرد در حالی که هیچ نیازی به راننده نیست. تسلا در این رابطه اعلام کرده است که این سیستم در حال حاضر در دسترس است برای تست نسخه ی بتا.

تسلا در حال آزمایش خودرو های بدون راننده است

سیستم خلبان اتوماتیک این خودرو میتواند آن را در بین خطوط حفظ کند و به قابلیت کنترل از راه دور را هم دارد . هنوز هم اسرار بسیاری وجود دارند در پس این سیستم خلبان اتوماتیک. در حالی که این خودرو تنها در دسترس رانندان تست بتا قرار میگیرند پس جزئیات زیادی در رابطه با این خودرو وجود خواهد داشت که تسلا قصد دارد آنها را مخفی نگاه دارد.

مدل S را میتوان با فعال کردن یک سوییچ بر روی حالت خودکار و یا دستی قرار داد. به نظر میرسد که این سیستم تمامی کار های لازمه را در طول یک سفر به عنوان یک راننده انجام میدهد و دیگر هیچ نیازی به آن نیست که راننده به شخصه در سفر های طولانی خودرو را کنترل کند. در سری S ، رانندگان میتوانند در طول مسیر های طولانی آزاد باشند و بدون هیچ حواس پرتی از سفر خود لذت ببرند.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  رکورد شکنی خودروی تسلا با صفر تا صد ۲.۲۸ ثانیه!!

نظرات در مورد : تسلا در حال آزمایش خودرو بدون راننده است

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *