پادویش

اسمارت سوئیچ سرعت انتقال اطلاعات بین اندروید و iOS را پنج برابر می کند

اسمارت سوئیچ

اسمارت سوئیچ سرعت انتقال اطلاعات بین اندروید و iOS را پنج برابر می کند :یکی از عمده مشکلاتی که تلفن های همراه با سیستم عامل های اندروید وIOS با همدیگر دارند عدم تطابق آن ها و سخت بودن برقراری ارتباط بین آن ها می باشد. اخیرا نرم افزار ها و اپلیکیشن های زیادی برای حل این مشکل طراحی و ساخته شده است. 
شرکت سامسونگ نیز در این زمینه آستین ها را بالا زده و همزمان با رونمایی از پرچم داران جدید خود GALAXY S6 و GALAXY S6 Edge، نسخه جدید و آپ دیت شده ی اپلیکیشن اسمارت سوئیچ (Smart Switch) را وارد  بازار کرد. این اپلیکیشن که برای انتقال داده‌ بین سیستم‌عامل‌های مختلف از جمله سیستم عامل اندروید وسیستم عامل iOS است، با امکانات جدید و بروز آماده ی استفاده برای کاربران می باشد.

اسمارت سوئیچ

نحوه ی کارکرد اپلیکیشن اسمارت سوئیچ

اسمارت سوئیچ، اپلیکیشنی می باشد که برای انتقال اطلاعات موجود در گوشی‌های هوشمند سامسونگ و سایر گوشی‌های هوشمند مورداستفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان اطلاعات موجود روی سیستم‌عامل‌های iOS را به‌راحتی به اندروید انتقال داد یا به مبادله اطلاعات از جمله عکس، ویدئو، یادداشت (Note)، دفتر تلفن و سایر اطلاعات و داده ها بین گوشی‌های اندرویدی پرداخت.
سامسونگ برای ساده سازی هر چه بیشتر عمل انتقال داده‌ها بین دو گوشی، یک کابل مخصوص (On-The-Go) طراحی کرده است که به‌وسیله آن می توان دو گوشی تحت iOS و اندروید را مستقیماً به هم متصل کرد. با استفاده از این کابل و نصب اپلیکیشن اسمارت سوئیچ روی گوشی اندرویدی، به‌سادگی می‌توان اطلاعات روی iOS را به اندروید منتقل کرد. همچنین با استفاده از این کابل، سرعت انتقال اطلاعات نسبت به روش انتقال از طریق آی‌کلود (iCloud) پنج برابر افزایش می‌یابد.
جهت انتقال اطلاعات بین iOS و سامسونگ، نصب این اپلیکیشن تنها روی اندروید کفایت می‌کند، اما برای تبادل بین دو گوشی اندرویدی، نصب اپلیکیشن روی هر دو گوشی الزامی می باشد. این اپلیکیشن روی نسخه iOS 5 و بالاتر و همچنین اندروید 4 و مدل‌های بالاتر قابل‌نصب است.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه عملکرد این اپلیکیشن می‌توانید به صفحه مرتبط به اسمارت سوئیچ در وب‌سایت سامسونگ http://www.samsung.com/iran/support/smartswitch مراجعه کنید.

منبع:  اخبار فناوری – روابط عمومی سامسونگ

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اسمارت سوئیچ سرعت انتقال اطلاعات بین اندروید و iOS را پنج برابر می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *