فاجعه اپل : آیفون 6 در جیب خم می شود!

صد درصد آیفون 6 تا حالا طرفداران زیادی به طرف خود کشیده و رفته رفته بر تعداد دوست داران این گوشی زیبا افزوده می شود. و این می تواند یک افتخار بزرگ برای شرکت اپل باشد. چرا که این کمپانی بعد از آن که بنیان گذار خود را از دست داد توانسته روی پای خود بایستد. و این می تواند باعث شود اپل پله های ترفی را صعود کند.

اما این می تواند تا زمانی باشد که این کمپانی ضعیف نشود و افت نکند. و کاربران خود را از دست ندهد. شاید از گند کاری پیش اپل خبر دارید. منظورمان آی او اس 8 می باشد. که این سیتم عامل بعد از نصب شدن گوشی ها را ریبوت کرده و سرعتشان را کاهش می داد. البته شایان ذکر است که اپل قضبه را طور دیگری کالبد شکافی کرده است.

چرا که مدیر ارشد این شرکت در بیانیه ای افزود : مردم حافظه گوشی خود را پر می کنند و این یک عامل بزرگ در کنی سرعت و ربیوت شدن آن است. این جمله منطقی به نظر می رسد. ولی باور آن کمی سخت است.

خبر تازه هم که از آیفون های 6 تازه به دستمان رسیده حاکی از این است که این گوشی خم می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا به جزئیات بیشتری اشاره کنیم.

یک فرد در یکی از کشور ها در سایت شرکت اپل نظر گذاشت که من یک روز متوالی گوشی خودم را در جیب گذاشتم و بعد از اینکه این گوشی را از جیبم خارج کردم دیدم قسمت بالایی گوشی انحنا پیدا کرده است. 

درست چند ساعت بعد از این خبر افراد دیگری دچار این مشکل شدند. و رفته رفته بر تعداد آنها نیز افزوده می گردد. درکل به نظر شما کمی باورش سخت نیست که 3.5 الی 7 ملیون به یک گوشی پول بدی بعدشم گوشیت خم بشه؟

به همین منظور بهتر است شکیبا باشیم و صبر کنیم تا ببینیم پاسخ اپل به این فاجعه چه می باشد؟

منبع : cultofmac

کلمات کلیدی : اپل , آیفون 6 , 6 پلاس , آیفون , مشکل , فاجعه ,  خم شدن , آیفون 6 که هم می شود , جیب

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  سیستم عامل macOS Sonoma 14.3 منتشر شد

نظرات در مورد : فاجعه اپل : آیفون 6 در جیب خم می شود!

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *