تست باتری گوشی هوشمند Xiaomi Redmi 2

تست باتری شیائومی

اخیرا Xiaomi Redmi 2 به میدان آمد و ما هم طبق معمول تمام جزئیات سخت افزاری و نرم افزاری آن را مورد بررسی قرار می دهیم. Redmi 2 برخلاف جدش Redmi S1 یک گوشی دو سیم کارته با قابلیت اتصال LTE است که درون آن یک چیپ ست اسنپ دراگون 410 وجود دارد. کمپانی شیائومی یکی از قدرتمندان جدید در حوزه تولید گوشی های همراه است.

باتری Redmi 2 به میزان 10 درصد ظرفیت بیشتر دارد در حالی که صفحه نمایش و سایر کارایی های آن مثل قبل است. مشتاقیم تا بدانیم این سخت افزار جدید و MIUI v6 چطور با باتری 2200 میلی آمپر ساعتی کار می کند.

اولین آزمایش ما مکالمه تلفنی 3 گیگ را می آزماید. Redmi 2 در این تست به خوبی ظاهر شد و مکالمه 12 ساعت و نیم به طول انجامید. این 2 ساعت کمتر از مدل قبلی است اما کافی است.

در درجه بعد مرورگر وب Redmi 2 را روی صفحه ی مخصوص خود تنظیم کردیم. Redmi 2 به اندازه 5 ساعت و 41 دقیقه در استفاده ی روزانه از اینترنت دوام آورد که به کلی از مقدار میانگین پایین تر است.

در نهایت یک ویدئوی نمونه را برای اجرای مکرر انتخاب کردیم و Redmi 2 طوری باتری را مدیریت کرد که با 8 ساعت پخش مداوم به 10% شارژ خود برسد. این مشخصا یک نتیجه ی خوب است و شما می توانید با یک بار شارژ حداقل 3 فیلم کامل را تماشا کنید.

Redmi 2 در تست حالت آماده به کار هم بسیار خوب ظاهر شد و توانست 15 روز روشن بماند و مقدار نهایی پایداری را افزایش داد.

توجه داشته باشید که حالت آماده به کار در جدول امتیازات نیامده اما در رتبه بندی نهایی لحاظ شده است.

بنابراین امتیاز نهایی 57 ساعت از آن Xiaomi Redmi 2 خواهد بود که به معنی 2 روز و اندکی است اگر در هر روز یک ساعت تماس تلفنی یک ساعت تماشای فیلم و یک ساعت وبگردی در اینترنت داشته باشید.

منبع: gsmarena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  تست باتری گوشی های مختلف چه طور انجام می شود؟

نظرات در مورد : تست باتری گوشی هوشمند Xiaomi Redmi 2

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *