پادویش

همسر دوم هومن سیدی کیست؟

هومن سیدی

همسر دوم هومن سیدی کیست؟ هومن سیدی یکی از بازیگران محبوب کشورمان است که توانسته است تجربه های زیادی در زمینه بازیگری و کارگردانی بدست بیاورد. هومن سیدی متولد سال 1359 در رشت می باشد که همسر سابق او خانم آزاده صمدی می باشد که مدت ها پیش این زوج از یکدیگر جدا شده اند و به زندگی مشترکشان پایان داده اند.

ازدواج مجدد هومن سیدی

اما صبح امروز عکسی از سوی حامد بهداد منتشر شده که مرتبط به هومن سیدی و دخترش بوده است و همین عکس موجب شد تا کاربران زیادی به سمت صفحه آقای سیدی بروند و صحت موضوع را بررسی کنند .

هومن سیدی ساعتی پس از انتشار عکسی از همسرجدیدش و دخترش نیل به حواشی ها اتمام داد و اینگونه نوشت:

دوستان عزیز و محترم همیشه تلاش کردم به شما مردم نازنین احترام بگذارم و چیزی غیر از احترام از شما دریافت نکردم.همیشه تلاش کردم وارد حاشیه نشم اما ظاهرا این شغل بدون حاشیه بی معنیه.میخواستم توضیح ندم چرا که فکر میکردم زندگی خصوصی بنده برای کسی جذاب نیست . دو ‌مطلب بود که فکر کردم باید درباره اش حرف بزنم تا سوال های بی شمار شما رفقا پایان بگیره.

یک:از همه شما فن پیج ها که تو‌این مدت تلاش کردید.تا من رو حمایت کنید صمیمانه ممنونم و دستتون رو‌میبوسم اما حقیقتا از دنبال کردن خودم هیچ لذتی نمیبرم و احساس بدی نسبت به خودم و پیرامونم پیدا کردم. من یه بازیگر بسیار ساده ام که برای رشدش تلاش میکنه و مثل همه شما زندگی شخصی خودش رو داره. پس من راضی به هیچ گونه وقت گذاشتنی از طرف کسی نیستم و ازتون تمنا دارم،خودِ با ارزشتون رو صرف زندگی و آینده پُر اهمیتتون بکنید. دوم:وقتی با خانواده سه نفر کوچکم و دوستان صمیمی،برای گذروندن ساعتی به کافه ای رفتیم حامد بهداد عزیز عکسی رو از من و دختر نازنینم منتشر کرد که هیاهوی به پا شد. حقیقتا نمیدونستم که باید لحظه به لحظه زندگیم رو به همه توضیح بدم،همانطور که شما نمیدید. به هر حال  روایت بنده از زندگی خصوصیم رو‌فقط به دلیل احترام به مخاطب تلقی میکنم و توضیح خواهم داد.مدتی است خانواده کوچکی رو‌تشکیل دادم و کمتر از یک سال که خدا به من و‌همسر نازنینم فرزندی هدیه کرده. باشد که تمام کودکان این سرزمین از دعای خیر مردمان سربلند بمانند.

هومن سیدی

همسر دوم آقای سیدی

همسر دوم آقای سیدی ، بیتا اصلانی است و نام دخترشان نیل می باشد.

4.5/5 - (4 امتیاز)

نظرات در مورد : همسر دوم هومن سیدی کیست؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *