پادویش

رابط کاربری MIUI 10 شیائومی با ویژگی های منحصر به فرد معرفی شد

MIUI 10

همانطور که می دانید امروز کمپانی شیائومی در طی یک مراسم کاملا رسمی از محصولات جدید خود رونمایی به عمل آورد و در طی این مراسم از جدیدترین نسخه ی رابط کاربری خود با نام MIUI 10 نیز رونمایی به عمل آورد. کمپانی شیائومی با رونمایی از نسخه ی دهم رابط کاربری اختصاصی خود یعنی MIUI 10 کارایی آن را افزایش داد و قابلیت های جدیدی را به این رابط کاربری به منظور بهبود عملکرد آن و هوشمند تر شدن این رابط کاربری اضافه نمود.

نمایش برنامه های اخیر را می توان یکی از ویژگی های جذاب MIUI 10 و به نوعی از برتری های آن نسبت به MIUI 9 دانست. اگر کمی به تصاویر زیر توجه کنید قطعا متوجه خواهید شد که نوع طراحی حالت نمایش برنامه های اخیر در این رابط کاربری جدید به هیچ یک از رام های موجود اندرویدی شباهت ندارد و کمپانی شیائومی به جای آنکه از حالت افقی و عمودی مرسوم در گوشی های اندرویدی استفاده کند، دو ردیف عمودی را برای قرارگیری پنجره های باز در نظر گرفته است و اعتقاد دارد که با این نوع طراحی بیشترین استفاده از فضای موجود در صفحه نمایش صورت می پذیرد.

لازم به ذکر است که استفاده از ژست های حرکتی سبب می شود که نیازی به دکمه های ناوبری نباشد و از حداکثر فضا بتوانید استفاده کنید. به منظور بستن برنامه ها در این رابط کاربری جدید تنها لازم است همانند اندروید خام کاذت ها را به اطراف سوایپ نمایید و همچنین نگه داشتن انگشت بر روی هر کدام از این کارت ها گزینه های بیشتری را برای شما به نمایش در خواهد آورد.

گویا رابط کاربری MIUI 10 گوشی‌ های شیائومی با دوربین دوگانه در ثبت تصاویر پورتره‌ نیز بسیار قدرتمند خواهد بود و همچنین افکت بوکه در MIUI 10 به استناد تصاویر نمونه‌ ای که شیائومی در طی این مراسم نمایش داد، بهبود قابل‌ توجهی داشته است.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  MI 12 شیائومی با اسم رمز ZEUS و CUPID رویت شد

نظرات در مورد : رابط کاربری MIUI 10 شیائومی با ویژگی های منحصر به فرد معرفی شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *