رابط کاربری بتای One UI 3.0 بزودی برای سری Galaxy S20 عرضه می شود

رابط کاربری بتای One UI 3.0 بزودی برای سری Galaxy S20 عرضه می شود

رابط کاربری بتای One UI 3.0 بزودی برای سری Galaxy S20 عرضه می شود؛ گرچه سامسونگ هنوز از نسخه نهایی جدیدترین رابط کاربریش رونمایی نکرده است!

در ماه پیش، سامسونگ ،در مقایسه با سایر زمان ها درر سال های گذشته، زودتر نسخه ی بتا رابط کاربری One UI 3.0 توسعه دهندگان را برای سری گوشی های هوشمند سامسونگ Galaxy S20 عرضه کرد. حالا طبق گزارشی از سایت SamMobile ( که یک خبر گزاری فعال در حوضه تکنولوژی در کره جنوبی است)، از تصمیم سامسونگ برای عرضه رسمی جدیدترین سخت افزار رابط کاربری سامسونگ برای سری گوشی های هوشمند Galaxy S20 سامسونگ خبر داده است.

طبق تماس های صورت گرفته با بخش ارتباطات سامسونگ، این کمپانی از تصمیمش برای عرضه جدیدترین رابط کابری اش ،فعلا، برای گوشی های هوشمند Galaxy S20، S20 Plus و S20 Ultra خبر داده است ( این نسخه هنوز هم بتا است ولی به صورت رسمی برای کاربران این گوشی های هوشمند فرستاده می شود، در صورت عرضه نسخه نهایی بسیاری از گوشی های هوشمند سامسونگ این به روز رسانی رابط کاربری را دریافت می کنند). دارندگان این 3 گوشی هوشمند سامسونگ برای دریافت این برنامه می توانند، در برنامه Samsung Member App مراجعه کنند و در آنجا ثبت نام کنند. پس از ثبت نام، ان ها لینکی برای دانلود نسخه ی بتا را دریافت و زمان عرضه نهایی این رابط کاربری جدید سامسونگ را مشاهده می کنند.  فعلا این نسخه ی بیتا جدیدترین رابط کاربری سامسونگ برای 3 گوشی هوشمند پرچم دار عرضه شده است، اما به زودی برای سایر گوشی های هوشمند میان رده و پرچم دار ساموسنگ نیز عرضه می شود؛ کمی باید صبر کرد تا سامسونگ نسخه ی رسمی را عرضه کند. علاوه بر آن، همین طور که در بالا به شما گفتیم ،فعلا، تنها صاحبان این سری Galaxy S20 که در کره جنوبی زندگی می کنند، از نسخه ی بتا اندروید One UI 3.0 بهرهمند شوند، که کمی کار را برای نوشتن نقد و بررسی در مورد عملکرد این رابط کاربری سخت ،برای کسانی که خارج از کره جنوبی زندگی می کنند، سخت می کند.


بیشتر بخوانید : اندروید 11؛ ویژگی‌ها، تاریخ عرضه و هر چیزی که باید در مورد کشف تخم مرغ عید پاک بدانید!

بیشتر بخوانید  سامسونگ به صنعت هدست واقعیت مجازی باز می گردد

خبر بد این است که رویداد “Coming Soon” فعلا برای زادگاه خود سامسونگ, یعنی “کره جنوبی” است، اما انتظار می رود که هچین رویدادی به زودی در آمریکا، آلمان و شاید هند برگزار شود. هم چنین انتظار می رود که رویدادی مشابه برای دیگر سری پرچم دار سامسونگ؛ سری گوشی هوشمند Galaxy Note 20  در آینده برگزار شود.

چه تغییراتی قرار است در رابط کاربری جدید سامسونگ اتفاق بی افتد؟ طبق گفت های خود سامسونگ، تغییراتی در هم اسکرین را شاهد هستیم. نمایشگر همیشه روشن، دسترسی راحت تر و آسان تر، بهبود عمکلکرد مرورگر اینترنت سامسونگ، برخی از بهبود ها در قسمت auto-fucos دوربین و … از دیگر مهم ترین تغییراتی است که در رابط کاربری One UI 3.0 سامسونگ شاهد خواهیم بود.

 

هم اسکرین

  • روی یک اپلیکیشن کلیک کنید و آن را نگه دارید تا ویجت مربوطه را اضافه کنید
  • با کلیک کردن بر روی قسمتی از نمایشگر که خالی است، نمایشگر را خاموش کنید. برای غیر فعال کردن این ویژگی، به قسمت تنظمیات بروید، بر روی Advance Feature کلیک کنید و بر روی Motion and Gesture کلیک کنید.

ققل صفحه

  • صفحه قفل داینامیک، حالا دسته بندی های بیشتری دارد، می توانید بیشتر از یک گزینه انتخاب کنید
  • وجیت های قبل صفحه بهبود یافته اند

پنل سریع

گفت و گو هایتان و همین طور درون رسانه‌ی تان را راحت تر ببینید؛ تنها کافی است صفحه را به پایین سوآیپ کنید

نمایشگر همیشه روشن

ویجت هایرونش نگه دارنده نمایشگر بهبود  یافته اند

دسترسی

  • به مهم ترین تنظمیات دستگاه، دسترسی سریع داشته باشید
  • با توجه به چیز هایی که بیشتر استفاده می کنید، اپلیکیشن هایی برای شما پیشنهاد می شود
  • شورتکات های برای دسترسی سریع تر در تنظمیات
  • تشخیص دهندهای صدا حالا می توانند در زمان هایی همچون گریه کودکان، زنگ خوردن در، … به کاربر هشدار بدهند

 

منبع:  GSMARENA

زمان انتشار : 14 روز پیش

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : رابط کاربری بتای One UI 3.0 بزودی برای سری Galaxy S20 عرضه می شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *