پادویش

بازی وارکرفت یا دوتا “دوره آموزش تصویری “

بازی دوتا

بازی وارکرفت یا دوتا "دوره آموزش تصویری " : بازی وارکرفت یا دوتا یکی از جذابترین بازی های کامپیوتری در دنیا می باشد ، بخش بازی زوم تک در نظر دارد ، بخش آموزش تصویری برای این بازی جذاب ارائه نماید در این بخش شما روش ها و راهکار های این بازی را آموزش خواهید دید ، روش های مخفی و میانبر برای پیروزی شما علاقه مندان وارکرفت ارائه خواهد کرد. اگر شما جزو کسانی هستید علاقه زیادی به این بازی دارید پس با این بخش بازی وارکرفت یا دوتا زوم تک همراه باشید.

دوتا یک بازی بسیار زیبا است که در سرتاسر جهان خواهان زیادی دارد و همه ساله بازی های جهانی آن برگزار می شود در کشور ما نیز برای بازی های ملی آن تلاش هایی صورت گرفته است و این کار انجام می شود.همان طور که می دونید دوتا یکی از زیر مجموعه های بازی وارکرفت است و شامل یک مپ است که در حال حاظر ورژن 81 آن هم در دسترس بازیکنان قرار دارد . در این آموزش قصد ما آموزش دوتا به افراد مبتدی است و به جلوتر که برویم این آموزش را تکمیل می کنیم .

وارکرفت

ابزار ها و نرم افزار های مورد نیاز برای بازی دوتا:

    گارنا پلاس
    اتو جوینر
    مپ دوتا

دوتا را به دو صورت می توانید بازی کنید

    آنلاین
    آفلاین

برای بازی دوتا به صورت آنلاین به تمام نرم افزارهایی که در بالا بهش اشاره شد نیاز دارید .پس قبل از هرچیز شما باید این نرم افزار ها را تهیه کنید.

ولی برای بازی آفلاین دیگر نیاز به گارنا پلاس ندارید . افرادی که می خواهند برای اولین بار این بازی را انجام دهند بهتر است برای آشنایی بیشتر با هیروهای دوتا ابتدا به صورت آفلاین بازی کنند و این توصیه من برای افراد مبتدی است بعد از اینکه بازی  را دست گرفتید می توانید به محیط گارنا وارد شوید.برای همین من قصد دارم در ابتدا بازی آفلاین را به صورت تصویری(در آینده آموزش کامل این بازی را به صورت ویدئویی برا تون ارائه خواهم داد) آموزش دهم.

با بخش بازی زوم تک همراه باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : بازی وارکرفت یا دوتا “دوره آموزش تصویری “

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *