محله گل و بلبل برنامه تلویزیونی جذاب عمو پورنگ

محله گل و بلبل

محله گل و بلبل برنامه تلویزیونی جذاب عمو پورنگ : عمو پورنگ یکی از چهره های بسیار جذاب و دیدنی در بین برنامه های تلویزیون کودک و نوجوان می باشد .جدیدترین برنامه تلویزیونی عمو پورنگ برنامه تلویزیونی محله گل و بلبل است . این برنامه تلویزیونی جالب با چهره ها و کاراکتر های جدیدی نسبت به سری قبلی و برنامه های قبلی عمو پورنگ بوده است .

بازیگر های سری جدید برنامه تلویزیونی محله گل و بلبل

در سری جدید برنامه تلویزیونی محله گل و بلبل بازیگران جدیدی از جمله سارا خویینی ها، ملیکا شریفی نیا و فرهاد بشارتی در سری جدید محله گل و بلبل حضور داشته اند .

محله گل و بلبلسری جدید برنامه تلویزیونی جذاب گل و بلبل از آذر ماه شرو شده است . لوکیشن های جذاب و زیبا به همراه نوع جدیدی از برنامه تلویزیونی جدید مخاطبان زیادی را در بین برنامه های تتلویزیونی داشته است .

استفاده از جلوه های ویژه جذاب در این برنامه تلویزیونی مخاطبان خاصی را به سمت خود جلب کرده است.

محله گل و بلبل 2شخصیت های جدید در محله گل و بلبل

شخصیت های جدید در برنامه تلویزیونی گل و بلبل ، خانه گلدون‌خان، نازخاتون و آقای خوشحال و همسرش است که جذابیت خاصی را به این برنامه تلویزیونی داده است .

براساس اطلاعاتی که تهیه کننده این برنامه پر مخاطب سیاست کاری این برنامه تلویزیونی بیشتر برای فرهنگ سازی دستگاه های هوشمند جدید از جمله گوشی های هوشمند در بین کودکان و نوجوانان تهیه شده است .

براساس اطلاعاتی که تهیه کننده این برنامه ارائه کرد برنامه تلویزیونی گل و بلبل در نوروز 96 با 15 قصه ویژه ارائه خواهد شد .

اما حضور شخصیت های دیگر در این برنامه تلویزیونی در حاشیه قرار گرفتن شخصیت عمو پورنگ (داریوش فرضیایی) را داشت  اما فرضیایی همچین دیدگاهی ندارد . وی گفت مطمئنا حضور شخصیت های تلویزیونی جدید به سابقه کاری بنده هیچ لطمه ای نمی زند . و در عین حال اضافه شدن شخصیت های تلویزیونی جدید در برنامه محله گل و بلبل باعث افزایش مخاطبان این برنامه و مخصوصا مجموعه عمو پورنگ خواهد شد.

وی در مصاحبه ای که در زمان رونمایی از این برنامه تلویزیونی اعلام کرد که پرداختن به بحث فرهنگ سازی برای حضور در فضای مجازی یکی از موضوعات بسیار مهم است که از پرداختن به این موضوع در برنامه تلویزیونی گل و بلبل خوشحال هستم .

وی ادامه داد که پدر و مادر ها در بحث فضای مجازی شاید عقب تر از خود بچه ها باند اما تنها موضوعی که در بحث فرهنگ سازی کودکان در بحث شبکه های مجازی به بچه ها گفته شده استفاده از فعل نکن بوده است . اگر سواد مجازی پدر و مادر ها افزایش یابد نحوه استفاده از این ابزار ها برای کودکان درست خواهد بود .

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : محله گل و بلبل برنامه تلویزیونی جذاب عمو پورنگ

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *