پادویش

پیگیری گواهینامه رانندگی تعویضی

پیگیری گواهینامه

پیگیری گواهینامه رانندگی تعویضی : اگر شما هم می خواهید برای پیگیری گواهینامه رانندگی تعویضی اقدام نمایید باید بدانید که این کار از طریق سامانه رهگیری مرسولات سازمانی امکان پذیر است. به صورت کلی می توانید مرسولات ناجا را از طریق لینک زیر پیگیری نمایید.

لینک پیگیری مرسولات ناجا : http://najatracking.post.ir/

همه مرسولات ناجا به اداره پست تحویل داده می گردند و پس از آن به دست افراد گیرنده داده می شوند.اگر گواهینامه تان صادر شده باشد و در اداه پست موجود باشد و شما قصد داشته باشید از مراحل  ارسال آن آگاهی پیدا کنید می توانید از لینک فوق استفاده نمایید.

پس از اینکه شما به وب سایت سامانه رهگیری مرسولات سازمانی وارد شدید هر درخواستی که مربوط به پیگیری گواهینامه رانندگی تعویضی، پیگیری شناسامه،کارت خودرو و … باشد را می توانید در این سامانه انجام بدهید.کافی است از میان گزینه های موجود، گزینه مورد نظر را انتخاب کنید و بعد از آن اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح وارد نمایید و بعد جستجو را کلیک کنید تا نتایج برای شما نشان داده شوند و اگر چنین مرسوله ی در پست وجود داشته باشد برای شما اطلاعات آن قابل رویت خواهد بود ولی اگر در پست نباشد شما با اخطار عدم وجود چنین مرسوله ی در پست روبرو می شوید.

گواهینامه

زمانی که بخواهیم گواهینامه را در سامانه رهگیری مرسولات سازمانی پیگیری کنید می توانید گزینه گواهینامه را کلیک نمایید و بعد در کادر سمت راست شماره ملی تان را وارد کنید و در کادر سمت چپ اعداد کنترلی نشان داده شده را وارد نمایید و بعد از آن گزینه جستجو را کلیک نمایید.

پیگیری گواهینامه

دقت داشته باشید تمامی مشخصات مرسوله تا زمان تحویل آن به گیرنده در این سامانه ثبت می شود و شما می توانید تا حداکثر 6 ماه به انها دسترسی داشته باشید و رهگیری کنید.اطلاعات مربوط به جابه جایی مرسوله در این سامانه به صورت لحظه ی ثبت می گردند.

مقالات مرتبط :

راهور ۱۲۰ خلافی خودرو

استعلام میزان تخلفات رانندگی

استعلام بیمه براساس شماره پلاک

پیگیری گواهینامه رانندگی از طریق اینترنت

ازمون مقدماتی راهنمایی رانندگی

قوانین جدید راهنمایی و رانندگی درمورد گواهینامه

3.4/5 - (16 امتیاز)

کلمات کلیدی مقاله:

  • https://zoomtech org/tracking-a-replacement-driving-license/

نظرات در مورد : پیگیری گواهینامه رانندگی تعویضی

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *