پادویش

آیفون ضخیم تر ممکن است برای لوازم جانبی موجود دردسر ایجاد کند

آیفون ضخیم تر ممکن است برای لوازم جانبی موجود دردسر ایجاد کند

بعد از این که اوپراتور های آلمانی تاریخ عرضه ی گوشی جدید iPhone 6s کمپانی اپل را، دوباره، اعلام کردند، یک فروشنده ی لوازم جانبی آلمانی این موضوع را بار دیگر تایید کرده است که این گوشی از iPhone 6 عرض بیشتری خواهد داشت، با این حال ضاهر این گوشی ها بسیار شبیه به یکدیگر خواهند بود.
ما اول سعی کردیم بفهمیم گوشیiPhone 6s دقیقا چقدر ضخیم تر از نمونه ی پیشین خود است، اطلاعاتی که از شماتیک های منتشر شده به دست آوردیم نشان می دادند که این گوشی به جای 6.9 میلی متر ضخامتی که روی گوشی iPhone 6 مشاهده می شود، 7.1 میلی متر ضخامت دارد. این مقدار تفاوت اول چندان زیاد به نظر نمی آمد اما بر اساس چیز هایی که در اینترنت مشاهده می شود، به نظر می رسد که شما برای محافظت از گوشی iPhone 6s خود نیاز به کیس های کاملا متفاوتی نسبت به کیس های موجود برای iPhone 6خواهید داشت، مگر آن که کیس شما مانند کیس های با کیفیت، فیت گوشی نبوده و کمی شل باشد.
با توجه به شایعاتی تحت عنوان این که منابع تامین کننده ی صفحه نمایش اپل با ساخت این تعداد نمایشگر، که گفته وضوح بالا تری خواهد داشت، برای این کمپانی مشکل دارند، ممکن است لایه های این گوشی کمی ضخیم تر باشد که می تواند دلیل این 2 میلی متر اضافه شده باشد. یکی از دلایل دیگر می تواند لایه ی لمس فشاری (Force Touch ) باشد که گفته می شود اپل به گوشی های خود اضافه خواهد کرد.
در کنار تمام این موارد، ممکن است این ضخامت اضافه شده،اگر دوربین های جدید بزرگتر باشند، به خاطر دوربین های جدید این گوشی ها نیز باشد، دوربین هایی که انتظار می رود از 8 مگا پیکسل به 12 مگا پیکسل ارتقا پیدا کنند. در هر صورت، اگر اپل گوشی های iPhone 6s را زیر 7 میلی متر عرضه نکند، ممکن است به خاطر باتری بزرگتر نیز باشد و اگر این موضوع دلیل اصلی این کمپانی برای عرضه ی گوشی های ضخیم تر باشد، به نظر ما که ارزشش را دارد. در عکس بالا می توانید تفاوت این گوشی ها را ببینید.

آیفون ضخیم تر ممکن است برای لوازم جانبی موجود دردسر ایجاد کند

منبع:phonearena.com

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آیفون ضخیم تر ممکن است برای لوازم جانبی موجود دردسر ایجاد کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *