10 سوالی که معمولا همه در مورد ویندوز 8 دارند: سوال 3 و 4

پاسخ به سوالات در مورد ویندوز 8

در سری سوالات در مورد ویندوز 8 سوالاتی که عموما کاربران می پرسند رو برای شما عزیزان مطرح خواهیم کرد و پاسخ آنها را خواهیم داد ، پیشنهاد می کنم برای فهمیدن پاسخ سوالاتتون با ما باشید.

سوال 3: اون صفحه با تعداد زیادی از آیکون ها چیه؟

ویندوز 8
ویندوز 8

شما یه کاری انجام دادید و الان نمی دادنید چه باید بکنید، شما  به صورت اتفاقی وارد صفحه برنامه ها  شده اید، صفحه ای که یک عالمه آیکن های کوچک دارد، و نمی دانید چه کنید.

این همان صفحه برنامه ها است که تمام برنامه هایی را که بر سیستم شما نصب هستند را نشان می دهد،چیزی معادل منوی استارت ویندوز 7 یا صفحه برنامه های آندروید. صفحه برنامه ها از استارت اسکرین قابل دست رسی است و می توان برنامه ها را به ترتیب اسم آنها یا تاریخ نصب ترتیب آنها را تغییر داد.

نکته: اگه به ترتیب حروف الفبا کردید، برنامه های سنتی دسکتاپ بعد از برنامه های نصبی می آیند.

سوال 4: چندتا از ساده ترین کارها رو چگونه انجام دهم؟

مشکل یادگیری در ویندوز 8 همیشه مربوط به مسائل پیچیده نیست، در اینجا انجام سه تا از ساده ترین کارها را در ویندوز 8 بیان می کنیم.

راست کلیک کردن در صفحه لمسی

پاسخ به سوالات در مورد ویندوز 8
پاسخ به سوالات در مورد ویندوز 8

خوب در صفحه لمسی که چپ و راست بودن انگشت ها را تشخیص نمی دهد و باید راحی برای راست کلیک کردن وجود داشته باشد. برای این کار بر روی چیزی که می خواهید راست کلیک کنید انگشت خود را نگه دارید تا مربعی دور آن ظاهر شود و انگشت را رها کنید و منو راست کلیک ظاهر می شود.

جست و جو

پاسخ به سوالات در مورد ویندوز 8
پاسخ به سوالات در مورد ویندوز 8

جست و جوی ویندوز  8 که چیزی شبیه ویندوز 7 است خیلی تحسین بر انگیز است. راه های مختلفی برای رفتن به قسمت جست و جو هست که من در اینجا یکی از کارها را می گویم.

دکمه ویندوز را بزنید و شروع کنید به تایپ کردن که خودکار به جست و جو می پردازد.

خاموش  و اِسلیپ کردن 

پاسخ به سوالات در مورد ویندوز 8
پاسخ به سوالات در مورد ویندوز 8

این مسئله ای است که هنگام انتشار ویندوز 8 خیلی ها را سردرگم کرده بود. برای این کار به قسمت سمت راست بالا یا پایین صفحه بروید یا موس را ببرید و در آنجا از  Settings>Power گزینه مناسب را انتخاب کنید.

یا در ویندوز 8.1 بر روی استارت راست کلیک کنید یا اگر صفحه لمسی دارید انگشت را روی آن نگهدارید و بعد از آن گزینه مناسب را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید  10 ویژگی ویندوز 8

پیشنهاد می کنم سوال 1 و سوال 2 پرسش و پاسخ ویندوز 8 رو ببینید و اگر می خواهید این نسخه رو آپدیت کنید حتما مقاله آموزش آپدیت کردن ویندوز 8 به ویندوز 8.1 رو مشاهده کنید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : 10 سوالی که معمولا همه در مورد ویندوز 8 دارند: سوال 3 و 4

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *