۱۰ سوالی که معمولا همه در مورد ویندوز 8 دارند: سوال 5

ویندوز 8

 در سری سوالات در مورد ویندوز 8 سوالاتی که عموما کاربران می پرسند رو برای شما عزیزان مطرح خواهیم کرد و پاسخ آنها را خواهیم داد ، پیشنهاد می کنم برای فهمیدن پاسخ سوالاتتون با ما باشید. امیدوارم این مجموعه سوالات برای شما عزیزان مفید واقع گردد.

سوال 5: چه بلایی بر سر ویندوز اکسپرورر آمد؟

  فایل منیجر خود ویندوز هم اسم جدیدی گرفته و هم ظاهری متفاوت، که هر دوی اینها یک بهبود حساب می شود.
ویندوز اکسپرورر با اسم فایل اکسپرورر شناخته می شود.
اگر چه که من موافق عوض کردن اسم یک برنامه پایه ای در یک سیستم عامل مشهور نیستم ولی در این مورد یک اثتثنا در نظر می گیرم و آن هم همین تغییر نام است، به آن دلیل که اسم دقیقا همان کار برنامه را نشان می دهد.
و  همچنین یک روبان از گزینه ها هم به آن اضافه شده است همانند چیزی که در برنامه های آفیس وجود داریم که با کلیک بر گزینه شبیه جهتی که در بالای صفحه سمت راست وجود داردتوانایی پنهان شدن  هم دارد . گزینه های موجود در روبان خودشان مشخص می کنند که کارشان چیست: جست و جو، خانه، اشتراک، نمایش ؛ گزینه های دیگری هم وجود دارد در روبان که بسته به موقعیت نمایش داده می شود مانند وقتی که وارد قسمت  Pictures library می شوید گزینه هایی اضافه می شوند. و موقع انتخاب یک عکس گزینه هایی در آن رابطه می آید.
شما می توانید تنظیماتی را در روبان اعمال کنید مثلا راست کلیک کردن بر روی هر فرمان و انتخاب Add to Quick Access Toolbar حتی وقتی که روبان پنهان است آن فرمان در دسترس است.
تغییر دیگر: وقتی فایلی را کپی می کنید پروسه کپی شدن به شما نشان داده می شود و اگر در همین حال فایل دیگری را کپی کنید همان پبجره قبلی گسترده تر می شود و کپی هر دو فایل را با هم نشان می دهد.
پیشنهاد می کنم سوال ۱ و سوال ۲ و سوال 3 و 4 پرسش و پاسخ ویندوز 8 رو ببینید و اگر می خواهید این نسخه رو آپدیت کنید حتما مقاله آموزش آپدیت کردن ویندوز 8 به ویندوز ۸٫۱ رو مشاهده کنید.
مفید بود؟

منبع: pcworld

بیشتر بخوانید  10 ویژگی ویندوز 8
به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ۱۰ سوالی که معمولا همه در مورد ویندوز 8 دارند: سوال 5

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *