آنتی ویروس پادویش

آفیس آنلاین یک ابزار کابردی و ایمن برای شما

آفیس آنلاین

آفیس آنلاین یک ابزار کابردی و ایمن برای شما : مایکروسافت برای اتخاذ سریعش از روند جدید شناخته نشده است، بلکه بخاطر وقت شناسیش در استفاده از آنها شناخته شده است. مایکروسافت اغلب سعی می کند تا زمان از دست رفته را با مقدار زیاد پول و اندوخته ای از مهندسان نرم افزار با تجربه جبران کند.
این استراتژی به نظر میرسد که در آفیس آنلاین استفاده می شود.آنلاین به معنی ورژن متصل شده به فضای ابری مشهور ترین نرم افزار بهره وری دنیا که برای استفاده کردن(با محدودیت) رایگان هست و مجموعه ای از ویژگی های سودمند را ارائه میکند.شما حتی آفیس آنلاین را سودمند میابید،اگر شما همچنین یک نسخه از آفیس به صورت نصب شده بر روی کامپیوترتان دارید.

آفیس آنلاین

آفیس آنلاین

یک مسئله همیشه مسئله ای بزرگ در آفیس به حساب می آمده است، قیمت! آفیس گران است و تعداد زیادی از کاربران به سادگی نمی توانند از عهده پرداخت آن برآیند.حتی اگر آنها آفیس را بر یک راه حل رایگان مانند googleDocs یا LibreOffice ترجیح بدهند.

این رو میدونستید آفیس آنلاین رایگان است ؟

اما آفیس آنلاین یکی از اندک روش هایی است که شما میتوانید به طور کامل و بدون پرداخت هیچ گونه شارژی از آن استفاده کنید، برای همیشه وبدون هیچ محدودیت خاصی.اپلیکیشن های آفیس چه پرداخت کنید و چه نکنید در یک سطح هستند و کاربرانی که رایگان عضو شده اند حتی 15 گیگ فضای ابری دریافت میکنند که احتمالا خیلی بیشتر از آنچه که به آن نیاز دارند است، اگر شما از این فضای در نظر گرفته شده فقط برای ورد یا پاور پوینت استفاده کنید.

آفیس آنلاین

catch  چیست ؟ بسیار خب، درحالی که آفیس آنلاین خیلی خوب است، اما نسخه کاملی از آفیس نیست. مثل ویرایش گرهای اسناد وب از گوگل، زوهو و بقیه شرکت ها، در کارهایی که شما میتوانید با آنها انجام دهید دارای محدودیت هایی هستند.امکانات قالب بندی پیچیده ورد عرضه در آفیس آنلاین وجود ندارد، گراف های تابعی اکسل محدود شده اند.و در پاور پوینت نمی توانید ویدئو اضافه کنید.
اما کاری که شما میتوانید با آفیس آنلاین انجام بدید، ساختن ویرایش کردن و باز کردن فایل های ورد اکسل و پاورپونت است.
دسترسی به اسناد از هرجایی
یکی از واضح ترین مزیت های آفیس آنلاین ارتباط فضای ابریش است.اسناد، صفحات گسترده و presentation  ها که ویرایش می شوند، به طور اتوماتیک درOneDrive ذخیره میشوندو میتوانند از هر کامپیوتری مورد استفاده قرار بگیرند.شما میتوانید فایل ها را در کامپیوترخودتان هم ذخیره کنید اما این کاری نیست که آفیس آنلاین به طور پیشفرض انجام دهد.

آفیس آنلاین

به اختصار، آفیس آنلاین همانند هر سرویس ابری دیگری کار میکند.این مزیتی مربوط به تعداد کثیری از استفاده کنندگان از آفیس است که ممکن است این مقاله را بخوانند.آفیس ارتباط با OneDrive  را تا معرفی  Office 2013 اضافه نکرده بود.

برای همین هزاران کاربر هستند با ورژن های قدیمی آفیس(برای PC یا Mac) که این ویژگی را ندارند. مسلما شما میتوانید با پرداخت پول و آپگرید کردن آفیس قدیمی خود این ارتباط با OneDrive را به آفیس خود اضافه کنید.اما خیلی کار جالبی نیست اگر شما همچنان از کاری که می خواهید با آفیستان انجام بدهید راضی هستید.آفیس آنلاین رایگان است و در هر لحظه در دسترس است.همین ویژگی آن را به آپدیتی خوب برای کسانی که از نسخه های قدیمی اش استفاده میکنند تبدیل کرده.

به اشتراک گذاری و با هم کار کردن در یک زمان
آفیس از سال های سال است که دارای ابزار کار گروهی است اما آنلاین شدنش هیچ تناقضی را بوجود نیاورده است.و ابزار مهمی شده است که تعداد زیادی از سازمان ها دوست دارند از این ابزار استفاده کنند.
اسنادی که در آفیس ساخته می شوند، برای به اشتراک گذاری با دیگران ساده هستند.چراکه آنها به صورت اتوماتیک در OneDriveذخیره میشوند که به شما اجازه می دهد که آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.با ساختن یک حساب مایکروسافت و یا ساختن و فرستادن یک لینک.کاربران دیگری که به آنها اجازه ویرایش داده شده است می توانند با شما در آن واحد همکاری داشته باشند و هر کاربر میتواند کار کار بر دیگر را در آن واحد ببیند.
حتی استفاده کنندگان از آفیس 365 هم این ویژگی را ندارند ولی آنها از ابزار گروهی آفلاین بهره میبرند.

بیشتر بخوانید  قدرت گرفتن مک به کمک آفیس 2016

آفیس آنلاین

شما اجازه ویرایش و اضافه کردن نظرات را دارید ولی کار های پیچیده تر دیگری نمیتوانید انجام دهید.
هماهنگی آسان با سیستم عامل های مختلف
در حالی که ارتباط با فضای ابری برای کاربران آفیس 365 با پرداخت پول میتواند مهیا شود، برنامه های رومیزی منحصر به ویندوز و مک باقی می مانند.
اما آفیس آنلاین میتواند در هر دستگاهی که قابلیت اجرای یک مرورگر را داشته باشد اجرا شود.همچنین برنامه های رایگانی برای IOS و اندروید موجود است.اگرچه به دلایلی دارندگان IPAD مجبور به عضویت در Office365 هستند برای استفاده از این ویژگی.در حالی که به آفیس 365 آفیس آنلاین گفته نمی شود، نسخه های آن به طور پایه همان هستند.و همان محدودیت ها و مزیت ها را ارائه می دهند.

آفیس آنلاین

این ویژگی آفیس آنلاین را برای هرکسی که یک تبلت اندرویدی با یک کیبورد دارد، یک کامپیوتر لینوکسی، یا یک ChromeBook دارد به اپلیکیشنی عالی تبدیل میگرداند.بله، شما میتوانید از اسناد گوگل و سرویس های دیگر به جای آفیس آنلاین استفاده کنید، اما آفیس آنلاین پشتیبانی بسیار دقیقی از فرمت های آفیس ارائه میدهد،بعلاوه 15 گیگ فضای رایگان و ارتباط آسان با آفیس 365 اگر شما ازش استفاده کنید یا بخواهید از آن استفاده کنید.
کارتان را ساده کنید
ChromeBook های گوگل ثابت کرده اند که یک محیط کاری ساده برای کاربران دارای ارزش است.آپشن های کمتر به معنی گیج شدن کمتر است،و ذخیره کردن آیتم ها به فضای ابری نیاز به جست و جو در فایل ها و مدیریت کتابخانه ها و فولدر ها را از بین می برد.آپشن های کمتر در یک محیط کاری کارآمد تر به وقوع می پیوندد.

آفیس آنلاین همین مزیت را در یک محیط خودمانی فراهم میکند.نه، آفیس آنلاین به اندازه ی نسخه کاملش قدرتمند نیست.اما برای ویرایش کردن اسناد کافیست.و شما میدانید که منو ها و دکمه هایی که میخواهید را باید از کجا پیدا کنید.نسخه آنلاین همچنین به طرز شگفت آوری سریع است.در واقع بعضی اوقات از برنامه های رومیزی یا کامپیوتر های با رم کم هم سریع تر به نظر میرسد.و چون که فایل ها در فضای ابری ذخیره شده اند،فضایی از هارد شما را اشغال نمیکنند و همچنین در میان فایل ها و فولدر های زیاد شما گم نمیشوند.

آفیس آنلاین

من(نویسنده مقاله)در باره کارآمدی آفیس آنلاین از تجربه خودم گفتم.من آفیس 2010 در کامپیوتر خودم داشتم و آفیس 2011 را هم در مک خودم.و از هردو به اندازه معمول استفاده میکردم.اما من فهمیدم که اکثریت زیادی از کار من به همان سادگی که در آفیس آنلاین هست می باشد و وقتی که من ازش استفاده کردم، از فضای ابریش بهره مند شدم،که همگام کردن بین کامپیوتر خانگی و مک من را از بین برد(چرا که در فضای ابری خود به خود همگام میشدند)
شما هم باید از آفیس آنلاین استفاده کنید؟
مایکروسافت آفیس آنلاین پایین تر  یا بالا تر از GoogleDocs نیست و بهترین هم نیست اما انتخابی است واضح و آشکار برای کاربرانی که هنوز کاربر اکوسیستم(!!!) مایکروسافت هستند می باشد.ظاهر همانند اپ های رومیزی است برای همین هم شما لازم به یادگیری نکته جدیدی نیستید.آفیس آنلاین رایگان، سریع و خودمانی است.

منبع : مجله اینترنتی جوان امروز

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آفیس آنلاین یک ابزار کابردی و ایمن برای شما

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. با سلام.
    وقتی میخوام گوشیمو آپديت کنم. یک پیام برام میاد the last update has already been installed. ومن نمیدونم چیکار کنم