پادویش

نسل بعدی آیفون های اپل همگی دارای پنل OLED خواهند بود

آیفون های اپل

بر اساس خبر های انتشار یافته ، کمپانی اپل قصد دارد هر سه آیفون امسال دارای پنل های OLED باشند. در سال ۲۰۱۸ دو آیفون از سه آیفون با احتمال صددر صد از این پنل ها استفاده خواهند کرد. این کمپانی پیش از این فکر استفاده از پنل OLED را در ذهن دارد و قصد دارد از سه آیفون ۲۰۱۸ دو آیفون صفحه نمایش اولد داشته باشند. این دو آیفون شامل آیفون ایکس و ایکس پلاس هستند. یک نمونه از آیفون ایکس دارای پنل ۶.۱ اینچی با صفحه نمایش LED می باشند که دقیقا دارای طراحی صفحه نمایش آیفون ایکس خواهد بود.

فرادرس

با شایعات گزارش شده از سوی کمپانی اپل بنا بر استفاده از سه آیفون ۲۰۱۹ از پنل OLED ، سهام شرکت های تولید پنل های OLED همانند ژاپن دیسپلی و شارپ به ترتیب ۲۰ و ۴ درصد کاهش داشته است و باید گفت که کمپانی های سازنده پنل OLED همانند ژاپن دیسپلی فقط برای کمپانی اپل تا سال ۲۰۱۹ قادر است که این پنل ها را تولید کند و به همین دلیل برای رسیدن به کمپانی هایی مانند سامسونگ هنوز جای کار زیادی دارد.

اما باید به این موضوع اشاره کرد که کمپانی اپل چندین میلیارد دلار به کمپانی ال جی کمک کرده تا پنل های اولدی همانند پنل های اولد سامسونگ بسازند و برخی شایعه ها به استفاده آیفون ایکس از پنل های اولد ال جی اشاره کرده اند.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نسل بعدی آیفون های اپل همگی دارای پنل OLED خواهند بود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *