پادویش

خون بازی در مدارس چیست ؟

خون بازی در مدارس

خون بازی در مدارس چیست ؟ متاسفانه این روزها خبرها و اتفاق های عجیبی در مدارس به گوش می رسد که شاید با دیدن برخی از تیترها بسیار تعجب کنیم و بگوییم این معضل ها از کجا ریشه می گیرند و چرا اتفاق می افتند.

ماجرای خون بازی در مدارس پایتخت

جدیدا موج جدیدی وارد مدارس شده که با خط خطی کردن دست و پا و آسیب رساندن به بدن است. البته بیشتر در مدارس پایتخت دیده شده ولی در شهرستان نیز وجود داشته است. گذشته ها به این صورت بود که می خواستند یادگاری بنویسند آن را روی دیوار و درخت یادداشت می کردند و خیلی کار زشت و ناپسندی به شمار می رفت و حالا اوضاع متفاوت شده و کار به جایی رسیده که دانش آموزان نیز با وسایل مختلفی مثل تیغ اصلاح ، پرکار ، سوزن ته گرد و… روی دست و پایشان را خط خطی می کنند و گاهی این میزان زخم ها به قدری است که نیاز به پانسمان داشته است. برخی از دانش آموزان با این خط خطی ها راضی نمی شوند و محل خراشیده شده را با خاکستر سیگار پر می کنند تا بزرگتر شود.

چرا نوجوانان و جوانان از این قبیل کارها را انجام میدهند؟

شاید برایتان سوال باشد که اصلا چرا باید همچنین اتفاق های در مدارس رخ بدهد و علت انجام اینکار چیست؟آنگونه که برخی از معلمان می گوید بیشتر دانش آموزانی که اینکارها را انجام می دهند از دسته دانش آموزان پرخاشگر هستند و در واقع می خواهند اعتراضشان را به اینگونه بیان کنند یا می خواهند به والدین خود به این طریق بگویند که برایشان وسیله ی مثل موبایل ، لپ تاپ و… بخرند.

اگر شما هم در خیابان با این صحنه ها روبرو شده اید فکر نکنید که شخص قصد خودکشی داشته یا یک بیمار روانی است بلکه متاسفانه پدیده ی جدیدی است که در مدارس رواج پیدا کرده است.

خون بازی در مدارس

درگذشته دخترها سعی می کردند بدنشان را سالم و تمیز نگه دارند و حتی به سالم بودن ناخن هایشان نیز اهمیت میدادند ولی امروزه دخترانی را می بینیم که خودشان به بدنشان آسیب های می زنند که جبران پذیر نیست.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : خون بازی در مدارس چیست ؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *