LG Watch Libre نام ساعت هوشمند بعدی کمپانی ال جی خواهد بود

کمپانی ال جی

کمپانی ال جی اخیرا تصمیم به ساعت دو ساعت هوشمند گرفته است که بسیاری از طرفداران این کمپانی قصد دارند از ویژگی های این ساعت های هوشمند مطلع شوند ولی در این میان کمپانی ال جی حتی نام های تجاری این دو ساعت هوشمند خود را نیز اعلام نکرده بود و شایعات زیادی نیز در خصوص ساعت های هوشمند این کمپانی تاکنون در خبر ها مطرح گردیده است. گویا ال جی اخیرا در طی یک خبر نام تجاری یکی از ساعت های خود را به طور رسمی اعلام نموده تا کاربران از نام تجاری آن به وجد بیایند و اشتیاق بیشتری برای معرفی این ساعت های هوشمند داشته باشند.

اگر کمی به گذشته بازگردیم خواهیم دید که در تاریخ ۱۲ ژوئن، کمپانی ال جی نام تجاری جدید Libre را در کره جنوبی به ثبت رساند که مربوط به ساعت‌ هوشمند آن می باشد. واژه‌ی Libre در زبان اسپانیایی به معنی آزادی است و قرار است این نام برای ساعت‌ های هوشمند Sport ال‌ جی که منتظر معرفی آن ها هستیم، استفاده شود. قبل از این هم در اواسط خردادماه، این ساعت هوشمند در لیست دریافت کنندگان مجوز FCC رویت شد. این ساعت هوشمند با کد نام LM-W319 قرار است با طراحی و ساخت پر قدرتی به بازار عرضه شود؛ در نتیجه کاربران از استحکام و دوام ساعت هوشمند خود اطمینان خواهند داشت و به‌ راحتی می‌ توانند از این ساعت استفاده کنند. علاوه بر استحکام و دوام، ساعت‌ هوشمند ال جی از شبکه‌ی LTE نیز پشتیبانی به عمل خواهد آورد که سبب رضایت بیشتر کاربران خواهد شد.

کمپانی ال جی

لازم به ذکر است که هنوز نمی‌ توانیم به‌ درستی بگوییم چرا این کمپانی نام تجاری Libre را برای ساعت‌ های هوشمند Sport خود انتخاب نموده است. اما می‌ توانیم حدس بزنیم که ال جی در کنار این نام تجاری، از کلمه‌ ی Watch نیز استفاده خواهد نمود. این کمپانی کره‌ ای در گجت های پوشیدنی قبلی خود در کنار نام تجاری، واژه‌ی Watch را استفاده کرده است و بعید نیست همین رویه را در پیش بگیرد. اگر ال جی بر طبق سنت گذشته، ساعت هوشمند خود را نام‌ گذاری نماید، انتظار داریم نام تجاری ساعت هوشمند بعدی کمپانی ال جی، LG Watch Libre باشد.

بیشتر بخوانید  WatchOS 5 رونمایی شد

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : LG Watch Libre نام ساعت هوشمند بعدی کمپانی ال جی خواهد بود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *