آنتی ویروس پادویش

احتمالا نسخه ی طلایی رنگ، آیفون X در روز معرفی بسیار کمیاب باشد

آیفون X

امشب روز مهمی برای شرکت اپل است. پس از مدت ها انتظار، امشب 12 سپتامبر، شرکت اپل سه مدل جدید آیفون را معرفی خواهد کرد. احتمال می رود آیفون  X نیز در این لیست معرفی قرار داشته باشد. این گوشی، اولین دستگاه موبایل تولید شده با صفحه نمایش OLED از شرکت اپل می باشد. طرفداران اپل برای معرفی آیفون X، واقعا هیجان زده هستند، به ویژه که آن یکی از تنها مدل های جدید است که دارای قاب های نازکی در اطراف صفحه نمایش خود می باشند. اما متاسفانه به نظر می رسد معرفی آیفون X دشوار خواهد بود. بر اساس گفته مینگ چین کو ، تحلیلگر KGI ، روزانه کمتر از 10،000 واحد آیفون X تولید می شود. با توجه به این که در آمار گیری های آخر هفته مشخص شده که میلیون ها آیفون جدید به فروش رفته , انتظار تولید تعداد بیشتری از اپل می رود و این تعداد تولید برای این شرکت پایین است.

همچنین مینگ چین کو , اعلام کرد تولید و عرضه برخی از رنگ های آیفون , به خصوص , رنگ طلایی کوتاه مدت است. با توجه به شواهد می توان نتیجه گیری کرد تولید گوشی طلایی آیفون با مشکل روبرو شده و احتمالا پس از عرضه تمامی رنگ‌های دیگر , وارد بازار شود.

البته دریافتیم که تولید آیفون X و معرفی رسمی این دستگاه چقدر سخت بوده و پس از آن اپل پذیرش سفارشات را آغاز خواهد کرد. این نوع طراحی جدید در گوشی های جدید آیفون به معنای واقعی انقلابی در طراحی گوشی های اپل به حساب می آید و واقعا شگفت انگیز است. درست است که قیمت این گوشی ها اکنون شاید بالا به نظر برسد ولی اگر آن طور که مدنظر داریم، پیش برود، خرید این گوشی ها ارزش این قیمت را دارد و این هزینه ها برای طرفدران، هزینه ای به حساب نمی آید.

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : احتمالا نسخه ی طلایی رنگ، آیفون X در روز معرفی بسیار کمیاب باشد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *