پادویش

نتایج دگزومارک نشان داد که آیفون 8 قوی ترین دوربین را دارد

دگزومارک

شاید تاکنون نام وب سایت دگزومارک (DXO Mark) را شنیده باشید، این سایت، یک سایت حرفه ای در زمینه ی ارزیابی عملکرد دوربین گوشی های هوشمند می باشد که اکنون با عرضه ی آیفون 8 نیز این تست ها را برای این گوشی انجام داده و رتبه ی آن را نسبت به سایر گوشی های پرچمدار اندرویدی مشخص کرده است.

فرادرس

دوربین گوشی های آیفون از همان ابتدا نیز در مقابل بسیاری از گوشی های هوشمند اندرویدی کیفیت خوبی را از خود نشان داده است و در مقابل بسیاری از این گوشی ها رده ی بالاتری را داشته است. این بار نوبت به آیفون 8 و 8 پلاس بود که با بررسی ها و تست های جامع دگزومارک توانست رده ی نخست را به خود اختصاص دهد. در این تست ها، گوشی های آیفون 8 و آیفون 8 پلاس به ترتیب رتبه های 92 و 94 را در این تست ها دریافت کردند که نسبت به رده های نخست این لیست یعنی اچ تی سی یو 11 و گوگل پیکسل که هر دو دارای رتبه ی 90 بودند، پیشی گرفتند.

دگزومارکگوشی های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس نیز پس از این دوگوشی اندرویدی، به ترتیب با کسب امتیاز 85 و 88 در رده های پنجم و ششم قرار گرفتند. کارشناسان دگزومارک معتقدند که قابلیت های جدید دوربین آیفون 8 مانند بهبود حالت HDR و بهبود عملکرد لنز تله فوتو در گوشی آیفون 8 پلاس سبب شده که نسبت به این گوشی های اندرویدی برتری داشته باشد. اکنون نیز باید منتظر باشیم تا عرضه ی مستقیم آیفون ایکس نیز صورت بگیرد و نتایج تست دوربین این گوشی نیز منتشر شود، قطعا دوربین آیفون ایکس بسیار قدرتمند تر از آیفون 8 و 8 پلاس خواهد بود و آن گاه باید ببینیم که چقدر می تواند رتبه ی لیست دگزومارک را جا به جا نماید.

گوشی های آیفون همیشه انقلابی در صنعت طراحی و ساخت گوشی‌ های هوشمند ایجاد کرده است.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید….

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نتایج دگزومارک نشان داد که آیفون 8 قوی ترین دوربین را دارد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *