آنتی ویروس پادویش

کمپانی گوگل محلی برای پرورش تخیلات دانشمندان

googlex

کمپانی گوگل همیشه سعی دارد برترین دانشجویان جهان در بهترین دانشگاه های جهان را به سمت خود جذب نماید ، گفتنی است بخش گوگل ایکس کمپانی گوگل محلی است که برترین نخبه های جهان در آن حضور دارند .

googlex
googlex

بنا به گزارش یکی از خبرگزاری های ایالات متحده امریکا برترین دانشجویان هفت دانشگاه برتر دنیا در بخش گوگل ایکس کمپانی گوگل فعالیت می کنند.

از پروژه های این مهندسان نخبه جهان می توان به اتومبیل های بدون راننده و لنزهای هوشمند اشاره کرد ،عینک گوگل و ماشین های بدون راننده گوگل که در سطح جهان به جمع آوری نقشه گوگل و گوگل استریت می پردازند تنها یکی از پروژه های بخش گوگل ایکس می باشد.

آسترو تلر یکیاز مدیران ارشد گروه گوگل ایکس می گوید : در این بخش گوگل هزاران ایده و نوآوری که در تخیلات کاربران است مورد آزمایش قرار می گیرد شاید بسیاری از آنها در چندین آزمایش با شکست روبرو می شود اما ما سرانجام س از هزاران آزمایش به نتیجه می رسیم.

این روش ،متد هایی است که افراد مشهور جهان همچون ادیسون هم انجام می داد در یکی از زندگی نامه های ادیسون از زبان وی نوشته شده بود: من یک آزمایش را هزاران بار انجام می دادم اگرهر هزار بار را هم با شکست مواجه می شدم اما نا امید نمی شدم و سرانجام پس از آزمایش های فراوان به نتیجه می رسیدم.

googlex
googlex

بخش گوگل ایکس شامل چندین دانشمند همچون ادیسون است که به دنبال به واقعیت رساندن تخیلات و افکار خود و دیگران هستند. این دانشمندان همیشه به دنبال سورپرایز کردن دیگران هستند. همیشه پروژه های عجیب و غریب از زیر دست این مهندسان جوان و با اراده به دنیای تکنولوژی معرفی می شود.

مهندسان گروه گوگل ایکس کتاب های تخیلی زیاد میخوانند و فیلم های تخیلی زیادی می بینند و از روی این اتفاقات به دنبال به واقعیت رساندن این تخیلات هستند. تخیلات در گوگل ایکس به واقعیت بدل می شود.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گوگل نمایندگی های گوگل گلاس را تعطیل میکند!

نظرات در مورد : کمپانی گوگل محلی برای پرورش تخیلات دانشمندان

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *