پادویش

تسلا مدل X ؛ ماه آینده راه اندازی خواهد شد

تسلا مدل X ؛ ماه آینده راه اندازی خواهد شد

مدل X در سری خودرو های شرکت تسلا نام غریبه ای نیست و تسلا چند مدتی است که در فکر راه اندازی سری ساختی با این نام است در اصل شرکت تسلا برای راه اندازی مدل X در سال گذشته برنامه ریزی کرده بود. اما همانطور که مشخص است به نظر میرسد که تولید این خودرو ها با تاخیر مواجه شد . در حال حاضر مشخص شده است که این خودرو در ماه آینده راه اندازی خواهد شد.

تسلا مدل X ؛ ماه آینده راه اندازی خواهد شد

تسلا هم برای معرفی و هم عرضه این محصول برنامه هایی را ترتیب دیده و به نظر میرسد که زمان فروش مدل X تسلا در ماه سپتامبر خواهد بود. البته گفته میشود که تعداد کمی از خودرو های این سری در ماه آینده راه اندازی خواهند شد. ظاهرا تعداد عرضه ی آنها تا قبل از پایان سال جاری افزوده خواهد شد.

مدل X تسلا در حال حاضر به اندازه ی کافی از سوی مشتریان در سایت سفارش داده شده است و در این سال کسی غیر از مشتریانی که این محصول را پیش خرید کرده اند نمیتوانند آن را خریداری کنند.از این تاریخ به بعد کسانی که این خودرو را سفارش دهند در سال 2016 به دستشان خواهد رسید.

سری X که گفته شد دارای خودرو های متنوعی خواهد بود که اولین خودرو آن را میتوانید در تصویر مشاهده فرمایید. همانطور که میبینید این خودرو در ردیف SUV ها قرار میگیرد . اگر نگاهی کوتاه به لیست خودرو های تسلا بیاندازید به راحتی متوجه میشوید که این اولین خودرو SUV ساخت شرکت تسلا میباشد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تسلا مدل X ؛ ماه آینده راه اندازی خواهد شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *