همیشه یک معلم خصوصی همراه خود داشته باشید

چند سالی می شود که رفته رفته با بالا رفتن علم و تکنولوژی روز دنیا اطراف ما پر از وسایل الکترونیکی شده است. این تکنولوژی آن قدر پیشرفت کرده است که به مدارس اروپایی دنیا نیز سرایت کرده است. این مدارس در حال حاظر از برترین تکنولوژی روز دنیا استفاده می کنند.

بررسی وسایل مورد استفاده مدارس هوشمند

 بیشتر این مدارس از پلت فرم ios استفاده می کنند و سیستم عامل ios را سرتر از android می دانند که تنها وسیله ای که در مدرسه در اختیار دانش آموزشان قرار می دهدند تبلت ها ios و یا همان آیپد است که مدرسه برای بهتر یاد گرفتن دانش آموزش برایشان فراهم می کند.

Education feature (5)-650-80

همین طور کمپانی اپل تا کنون با بیش از 50 درصد مدارس اروپایی قرار داد بسته است تا آیپد ها و تبلت های دانش آموزی خود را به این مدارس فوق پیشرفته بدهد. کمپانی اپل با این کار خود توانسته است تا یک سرمایه گذاری عظیم در آموزش و پرورش داشته باشد و سود های کلانی را به دست بیاورد.

شرکت اپل در واقع بر روی این آیپد های خود که در اختیار آموزش و پرورش قرار داده برنامه های خاصی طبق سفارش مدارس بر روی این آیپد ها نصب کرده و از لحاظ های دیگر آیپد های خود را محدود کرده است.

کمپانی اپل چنین محبوبیتی در این مدت در بین مدارس به دست آورده است که می تواند تا سالیان سال سود های زیادی را از آموزش و پرورش کشور های اروپایی به دست آورد. این نوع محصول اپل در واقع تا کنون توانسته است که یک کمک عالی به معلمان و دانش آموزان کند.

این آیپد ها می توانند در هر زمان ممکن در خانه و یا مدرسه از دانش آموزان شما امتحان، دیکته و … بگیرند یا به صورت یکی معلم خصوصی به فرزندان شما درس های عقب افتاده را یاد دهند و به راحتی فرزند شما آن ار یاد بگیرد.

Education feature (23)-970-80

همچنین این آیپد ها به معلمان نیز کمک زیادی در تصحیح برگه های امتحانی و در درس دادن سریع و راحت تر به دانش آموزان کمک زیدی به معلم می کنند. به طور کلی باید به این نکته اشاره کرد که مدارس اروپایی از لحاظ تکنولوژی از مدارس ما بسیار جلو هستند و امید این است که در مدارس ما نیز چنین اتفاق بزرگی بیافتد.

نظر شما در رابطه با این نوع درس دادن چیست؟

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : همیشه یک معلم خصوصی همراه خود داشته باشید

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. ب همین خیال باشیم ک این اتفاق داخل مدرسه هامون بیفته اینقد ب این امید باشیم ک اخرش با خودمون ب گور ببریمش:/