آنتی ویروس پادویش

آدرس باتری سنتینل‌های در بازی Doom Eternal

شما می‌توانید به راحتی در هر مرحله‌ای از عنوان Doom Eternal حدود سه باتری سنتینل (Sentinel Battery) را بیابید. این منابع انرژی می‌توانند در مناطق مختلف به شما کمک کنند و البته می‌توانید بوسیله‌ی آن‌ها پوسته‌ی اسلحه و یا حالت‌های مختلف و متنوع را باز کنید. برخی از آن‌ها روی سطح زمین‌اند و به راحتی می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید اما تعدادی مخفی هستند و برای یافتن آن‌ها باید کمی جستوجو نمایید تا بتوانید آن‌ها را بیابید.  در ادامه ما قصد داریم مکان برخی از این باتری‌ها را با شما به اشتراک بگذاریم. با پیدا کردن این باتری‌ها  می‌توانید چالش را با موفقیت پشت سر بگذارید. در ادامه با ما همراه باشید.

1-Exultia Sentinel Batteries

 باتری سنتینل شماره یک ( Sentinel Battery )

شما نمی‌توانید این باتری را از دست بدهید چراکه اولین باتری در اگزولتیا (Exultia) به‌عنوان یک ماموریت برای شما در نظر گرفته شده است و فقط کافی است سلاح پلاسمایی خود را بردارید، ماموریت را آغاز و سپس به سمت هدف بروید.

2- باتری سنتینل‌های موجود در پایگاه فرهنگی (Cultist Base)

 باتری سنتینل شماره یک

اولین باتری که می‌توانید در این مرحله پیدا کنید فاصله‌ی بسیار بسیار کمی با شما دارد. برای پیدا کردن کافی است کمی به عقب برگردید و به دری که از آن وارد شدید نگاهی بیندازید سپس طاقچه‌ای کوچک در سمت چپ می‌بینید. بپرید، سوییچی سبز رنگ پیدا خواهید کرد دری را برای شما باز می‌کند که بمبی از آن آویزان شده و صفحه‌ی اصلی انرژی در زیر آن قرار دارد. کمی به عقب برگردید و از آسانسور برای رسیدن به باتری استفاده کنید.

 باتری سنتینل شماره دو

دستیابی به دومین باتری منطقه‌ی Cultist Base بسیار راحت است. فقط کافی است از پل متحرک عبور کنید و به راحتی در سمت چپ و انتهایی پل آن را بیابید.

3- باتری سنتینل شماره سه

سومین باتری موجود در Cultist Base در مکانی بین دو آسانسور واقع شده که بالا و پایین می‌روند. برای بدست آوردن باتری کافی است از آسانسور برای پرش به بالا و سمت چپ کمک بگیرید. وارد منطقه‌ای می‌شوید که شما را به درون خود می‌کشد. سپس به سمت آسانسور بروید تا بوسیله‌ی آن بتوانید یک سطح دیگر بالا بروید و در نهایت وارد منطقه‌ای می‌شوید که باتری‌ در آن قابل مشاهده خواهد بود.

3- باتری سنتینل‌های موجود در Doom Hunter Base

باتری اول

زیر ستون اول و ورودی به مرکز را نگاه کنید، بخاری دیواریی را می‌بینید که می‌توانید از آن عبور کنید. این مسیر منجر به تونلی می‌شود که در ستون دوم آن باتری سنتینل پنهان شده است.

 دومین باتری

پیدا کردن دومین باتری در این مرحله یکی دیگر از کارهای آسان است. هنگامی که به قسمت بالایی نقشه صعود می‌کنید، آن را در سمت راست خود خواهید یافت.

4- نقشه‌ی اول Super Gore Nest

 اولین باتری

پیدا کردن اولین باتری در Super Gore Nest کمی دشوار است. برای پیدا کردن باید وارد منطقه‌ای رادیواکتیوی بشوید. از روی مواد بپرید تا به باتری برسید و بتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

5- نقشه‌ی دوم Super Gore Nest

دومین باتری

دومین باتری را می‌توانید خیلی سریع و البته نسبتا آسان‌تر در محدوده‌ی Buff Totem بیابید. کافی است دیوار را بشکافید، پس از آن که وارد شوید باتری در مقابل شما قرار دارد.

 باتری سوم

تا زمانی که کلید blue gore را نداشته باشید نمی‌توانید سومین باتری را پیدا کنید. کمی به عقب بازگردید در نبرد با هیولایی که برروی پل و در اوایل شروع مرحله آن را مشاهده می‌کنید. پس از آنکه این هیولا را شکست دهید و کلید را بدست آورید، در انتهای راهرو می‌توانید باتری را ببینید.

6- باتری‌های موجود در Arc Complex

 اولین باتری

اولین باتری موجود در Arc Complex در نزدیکی دروازه‌ی Slayer است و به راحتی به آن دسترسی دارید. فقط کافی است از دیوار بپرید، در ادامه می‌توانید به راحتی باتری را ببینید.

 دومین باتری

دومین باتری Arc Complex را راحت‌تر از باتری اول و با دو شلیک ساده می‌توانید بدست آورید. پس از کشتن اولین هیولا، پنجره‌ای را خواهید دید، فقط کافی است از پنجره وارد شوید و در اتاق به راحتی باتری را کسب کنید.

سومین باتری

سومین باتری Arc Complex یکی از ماموریت‌های شما در این مرحله است. وقتی ماموریت را فعال کنید، و به منطقه‌ی موردنظر برسید جعبه‌ای را خواهید دید که باتری در آن قرار دارد.

 

7- باتری‌های موجود در Mars Core

 اولین باتری

در پایگاه شما به همراه دشمنانی وارد یک منطقه خواهید شد، دشمنان همان دشمنانی هستند که در Doom Hunter آن‌ها را دیدیم. زمانی که اینکار انجام شد، صحنه‌ای کوتاه را می‌بینید که یک مسیر ورودی را نشان می‌دهد. وارد شوید، اکنون می‌توانید اولین باتری این نقشه را مشاهده کنید.

  دومین باتری در نقشه‌ی دوم

نمی‌توانید پس از خروج از مارس به این باتری دسترسی داشته باشید. بنابراین به‌دنبال آن در امتداد مسیری که حرکت می‌کنید باشید، اگرچه در ابتدا ممکن است کمی دورتر از مسیر به‌نظر برسد اما با استفاده از پلتفرم خاصی که کمی عقب‌تر می‌توانید آن را مشاهده کنید، امکان افزایش انرژی برای پریدن برروی شکاف وجود دارد. با استفاده از این پلتفرم می‌توانید میزان پرش خود را دو برابر کنید.

سومین باتری در نقشه‌ی سوم

به محض فرود آمدنتان برروی مارس می‌توانید به این باتری دسترسی داشته باشید. کافی است سمت راست را نگاه کنید، برروی لبه‌ی پایینی باتری را خواهید دید.

8- باتری‌های موجود در Tara Nabad

اولین باتری

می‌توانید اولین باتری را در ابتدای همین مرحله پیدا کنید. کافی است پرش بلندی داشته باشید. دیواری تخریب‌پذیر را مشاهده خواهید کرد که با شکستن آن وارد یک تونل می‌شوید. در تونل می‌توانید باتری را بدست آورید.

 دومین باتری

یافتن دومین باتری نسبت به باتری اول کمی دشوارتر است. برای یافتن باتری، باید کلیدی پیدا کنید که در بازی پنهان شده است. هیچ ایده‌ای برای یافتن این کلید وجود ندارد تا زمانی که به حرکت ادامه بدهید و از منطقه خارج شوید. به انتهای حیاط با مجسمه‌ای بزرگ بروید، به دنبال مجسمه‌ی ترک‌دار و البته کوچک‌تری که بر دیوار آویزان شده است بگردید. در آنجا می‌توانید کلید دری را که برای بازکردن در ورودی به مسیر باتری نیاز دارید را پیدا کنید. در نهایت می‌توانید از دیوار بالا رفته و سپس با پرش و شکستن موانع باتری را پیدا کنید.

سومین باتری

در نهایت سومین یا به نوعی آخرین باتری این مرحله هم به راحتی در دسترس شماست. پس از آنکه تایتان را شکست می‌دهید از مکانی بیرون می‌آیید و می‌توانید به راحتی و با کمی بررسی محیط باتری را پیدا کنید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آدرس باتری سنتینل‌های در بازی Doom Eternal

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *