نسخه ویژه سوپر اسپرت Vulcano با بدنه ی تیتانیومی

نسخه ویژه سوپر اسپرت Vulcano با بدنه ی تیتانیومی

یک سوپر اسپرت جدید پر نقش نگار در حال آمدن به بازار کالیفرنیا است. این خودرو یک نسخه ی بسیار ویژه از سوپر اسپرت  Icona Vulcano میباشد . این خودرو از خودرو های نادر و گران قیمت بازار میباشد و قیمت آن در میان دیگر سوپر اسپرت ها هم سر به فلک میکشد. هر سوپر اسپرتی قبل از معرفی شایعاتی را نیز به همراه دارد اما اینبار مطمعن شدیم که Vulcano بدنه ای تیتانیومی خواهد داشت تا وزن آن به حداقل خود برسد.

 نسخه ویژه سوپر اسپرت Vulcano با بدنه ی تیتانیومی

بدنه ی این خودرو قرار است که ساخت ترکیبی از از تیتانیوم و فیبر کربن باشد. این خودرو برای ساخته شدن و تکمیل  به 1000 ساعت زمان ساخت نیاز دارد. تمام این اینها را زمانی که در نسخه ی استاندارد Vulcano  ساخته میشد شنیده بودیم. اما همانطور که گفتیم این خودرو یک نسخه ی ویژه از Vulcano  است بنابراین باید شاهد قدرت بیشتر ، وزن کمتر و عملکرد بهتری نسبت به نسخه ی استاندارد باشیم و به طور کلی Vulcano  جدید بسیار سوپر اسپرتی تر خواهد بود. گفتیم که در بدنه ی آن تیتانیوم استفاده شده است ، ترکیب تیتانیوم و فیبرکربن بی شک موجب استقامت بیشتر آن میشود و همچنین احتمالا وزن آن را به صورت چشم گیری کاهش خواهد داد.

خودروی به روز رسانی شده ی Vulcano  میتوانند تا 1000 اسب بخار قدرت تولید کند اما برای خروجی این خودرو 670 اسب بخار با گشتاور 840 فوت ، بهینه سازی شده است. موتور آن موتور خودرو افسانه ای شورلت کوروت ZR1  است و سوپر شارژ. برای این خودرو وعده ی نهایت سرعت 354 کیلومتر بر ساعت داده شده است. آماری که ثبت شده است نشان میدهد که این سوپر اسپرت توانسته است صفر تا صد را در 2.8 ثانیه طی کند همچنین توانست در عرض 8.8 ثانیه به سرعت 193 کیلومتر دستیابد.در دو طرف این اتومبیل تراش های بزگی ایجاد شده است تا هوای گرم را از محظه موتور خارج کند.

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نسخه ویژه سوپر اسپرت Vulcano با بدنه ی تیتانیومی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *